IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala usytuowanego w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta- Szpital – Francja, region Hauts-de-France, departament Aisne (nr 80)
Szpital, region Haut-de-France, departament Aisne (02), 80 km od Paryża, 70 km od Reims

OPIS STANOWISKA:

 • Szpital dysponujący 350 łóżkami oraz 12 miejscami na dzienny pobyt pacjentów ambulatoryjnych. Placówka zatrudnia 52 fizjoterapeutów pracujących na 3 oddziałach z osobnymi zapleczami technicznymi. Szpital usytuowany jest w 42-hektarowym lasku.
 • Praca w zespole interdyscyplinarnym na różnych oddziałach. Podział oddziałów: geriatria-pneumonologia-kardiologia; oddział ogólny; chirurgia naczyniowa-diabetologia-sprzęt.
 • Rehabilitacja pacjentów geriatrycznych, kardiologicznych i pulmonologicznych. Fizjoterapeuta wykonuje zalecenia lekarza, pracując z pacjentem manualnie lub z wykorzystaniem sprzętu.

OFERUJEMY:

 • Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
 • Umowę o pracę na czas nieokreślony CDI.
 • Pracę w wymiarze 39 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku. Wymiar urlopu: 25 dni w ciągu roku plus 22 dodatkowe dni wolne tzw. RTT.
 • Wynagrodzenie: 10 730 zł brutto/ miesiąc, czyli 2485 € brutto: 2154,98 € brutto + dodatkowa premia: 330 € brutto+ premia o wartości 5% (wypłacana w listopadzie oraz grudniu). Od tej kwoty co miesiąc potrącana jest zaliczka na ubezpieczenie, tzn. 80€.
 • Zakwaterowanie: pracodawca zapewnia lokum, od studia do trzypokojowego mieszkania (w zależności od potrzeby), zakwaterowanie umeblowane, cena: 140-225 euro (cena zawiera prąd, wodę i ogrzewanie). W pierwszym miesiącu pobierana jest zwrotna kaucja w wysokości miesięcznego czynszu.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 lub (61) 222 37 28

IPF Medical 2 Sp. z o. o. Sp.K.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko