IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala usytuowanego w północno-wschodnim regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – SZPITAL– Francja, region Grand Est, departament Górna Marna (52)
Miejsce pracy: SZPITAL - Francja, region Grand Est, departament Górna Marna (52)- miejscowość znajdująca się w odległości około 112 km na północ od miasta Dijon

OPIS STANOWISKA

 • Praca w szpitalu dysponującym 43 łóżkami, basenem do balneoterapii, salą do terapii zajęciowej i kinezyterapii, oraz salą gimnastyczną. Wyboru terapii, dostosowanej do potrzeb pacjenta, dokonuje się zgodnie z istniejącymi protokołami postępowania przy konkretnych schorzeniach.
 • Fizjoterapeuta wykonuje zabiegi w przeznaczonych do tego salach oraz w pokojach pacjentów. Zespół fizjoterapeutów uczestniczy również w cotygodniowych spotkaniach personelu medycznego w ramach zespołu interdyscyplinarnego. Dla nowych pracowników przewidziany jest okres adaptacji, podczas którego zapewniona jest opieka ze strony doświadczonego fizjoterapeuty. Integracja trwa do momentu kiedy fizjoterapeuta jest w pełni niezależny w swojej pracy. Szkolenie dostosowane jest do potrzeb nowego pracownika (co 15 dni odbywa się spotkanie ewaluacyjne).
 • Praca w godzinach 8:30 – 12:00 oraz od 13:00 – 17:00 . Tygodniowy czas pracy wynosi 37,5 godz. Oprócz 25 dni urlopu w roku, fizjoterapeuta ma również 14 dodatkowych dni wolnych (w ramach tzw. RTT).

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI), podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie w wysokości ok. 2485 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11500 zł brutto/miesiąc). Możliwość negocjacji wynagrodzenia w przypadku doświadczenia zawodowego.
 • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę przez okres pierwszego miesiąca. W dalszej kolejności czynsz zakwaterowania wynosi 25 €/tydzień (czyli ok. 100 €/miesiąc).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez IPF Medical Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub   Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko