IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla sieci szpitali usytuowanej w zachodnim regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – SZPITAL– Francja, region Franche-Comté, departament Territoire de Belfort
Miejsce pracy: SZPITAL– Francja, region Franche-Comté, departament Territoire de Belfort

OPIS STANOWISKA

 • Praca w jednej z placówek medycznych, należącej do sieci szpitali, mieszczących się w promieniu 10-16 km. Placówki oferują leczenie szpitalne w zakresie chirurgii (obejmującej ortopedię z traumatologią, chirurgię trawienną i endokrynologiczną, chirurgię naczyniową, laryngologię i urologię) i resuscytacji (obejmującej  intensywną terapię kardiologiczną i neurologiczną) oraz opiekę medyczną w zakresie neurologii, pulmonologii, kardiologii, medycyny chorób wewnętrznych i medycyny wielozadaniowej (opieka nad pacjentami cierpiącymi na różnego rodzaju patologie medyczne), reumatologii, geriatrii, położnictwa, pediatrii i neonatologii, diabetologii, hepato-gastroenterologii, nefrologii, chorób zakaźnych, onkologii i opieki paliatywnej. Przy szpitalach znajdują się mniejsze oddziały opieki takie jak oddział onkologii i radioterapii (24 łóżka i 25 miejsc do leczenia ambulatoryjnego) oraz oddziały skupiające się na leczeniu osób starszych i niesamodzielnych czyli oddziały opieki senioralnej (tzw. EHPAD) oferując łącznie 96 łóżek, oraz opieki długoterminowej, oferując łącznie 30 łóżek.
 • Zespół rehabilitacyjny pracujący we wszystkich obiektach to łącznie 22 fizjoterapeutów, 7 ergoterapeutów, 2 logopedów, 5 nauczycieli wychowania fizycznego adaptowanego (tzw. APA) oraz 6 asystentów fizjoterapeutów. Wyboru terapii, dostosowanej do potrzeb pacjenta, dokonuje się zgodnie z istniejącymi protokołami postępowania przy konkretnych schorzeniach.
 • Fizjoterapeuta wykonuje zabiegi w przeznaczonych do tego salach oraz w pokojach pacjentów. Zespół fizjoterapeutów pracuje w ramach zespołu interdyscyplinarnego i bierze udział w spotkaniach personelu medycznego oraz planowaniu terapii pacjenta.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 -16.30 (po 7,5 godzin dziennie + 30 min przerwy obiadowej).  Tygodniowy czas pracy wynosi 37,5 godz.
 • Urlop w wymiarze 25 dni wolnych w roku + możliwość 3 dodatkowych dni wolnych, w zależności od daty zatrudnienia oraz 15 dni wolnych w ramach odbioru nadgodzin (tzw. RTT). Harmonogram urlopu jest negocjowany zespołowo i uwzględnia ciągłość opieki (weekendy lub święta). W okresie kończącym rok pracodawca oferuje także 2 dni urlopu + urlop w dni ustawowo wolne od pracy.
 • Wynagrodzenie w wysokości ok. 2662 € brutto/miesiąc (czyli ok. 12 170 zł brutto/miesiąc).
 • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 2-miesięcy. W zależności od dostępności może to być kawalerka typu studio (pokój z aneksem kuchennym i łazienką) lub wspólne lokum z 3 osobami  personelu medycznego (osobny pokój oraz wspólna kuchnia i łazienka). W dalszej kolejności pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (koszt wynajmu kawalerki wynosi od 350 do 500 €/miesiąc)
 • Bezpłatny przygotowanie językowe- 4,5 miesięczny kurs języka francuskiego online z lektorem.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez IPF Medical Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703    lub   Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko