IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla prywatnego gabinetu, który znajduje się blisko szwajcarskiej granicy :

 

Fizjoterapeuta – Prywatny gabinet – Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Jura
Miejsce pracy : Prywatny gabinet - Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Jura

OPIS STANOWISKA:

 • Praca z pacjentem ortopedycznym (głównie z bólami pleców i różnego rodzaju kontuzjami aparatu z ruchu, z protezami kolan, barku i bioder) oraz z pacjentem neurologicznym (m.in. ze stwardnieniem rozsianym, z chorobą Parkinsona, po udarach) oraz kardiologicznymi (z wadą serca, po zawałach, z ciśnieniem ortostatycznym).
 • Rehabilitacja zakłada: masaże, terapię manualną, drenaż limfatyczny i mechaniczny, kinezyterapię itp.
 • Gabinet ma 160 m² powierzchni. W gabinecie oprócz pokoi przyjęć jest salka sportowa.
 • Placówka jest dobrze wyposażona: spirometr, elektrosymulator rehabilitacyjny, sprzęt do ultrasonografii, nakładka do rehabilitacji mięśni stopy, sprzęt do endermologii, sprzęt do terapii ultradźwiękami, platforma stabilometryczna.
 • 39 godzin pracy/tydzień. Fizjoterapeuta przyjmuje od 2-3 pacjentów/godzinę w ramach konsultacji w gabinecie oraz wizyt domowych. Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie w wysokości ok. 3 850 € brutto/miesiąc (czyli około 17 967 zł brutto / miesiąc).
 • Tymczasowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę. Później ipf medical pomaga w znalezieniu mieszkania (kawalerka typu studio – koszt zakwaterowania około 450 – 500 €)
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

 

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

 

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

 

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Klaudia Kalinowska  tel. kom. 518 739 571

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko