IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów. Obecnie prowadzimy rekrutację dla prywatnego gabinetu usytuowanego w pięknym regionie południowej Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Prywatny Gabinet Fizjoterapii – Francja, region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, dep. Vaucluse (nr 84)
Miejsce pracy: Prywatny Gabinet Fizjoterapii- Francja, region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament Vaucluse (nr 84)

OPIS STANOWISKA:

 • Praca samodzielna z pacjentem (najczęściej są to osoby ze schorzeniami ortopedycznymi, reumatologicznymi lub po urazach narządu ruchu).
 • Terapia z pacjentem podzielona jest na 2 części: terapia manualna (ok. 12 minut) oraz fizykoterapia (elektroterapia,ultradźwięki,wibracje, praca z wykorzystaniem sprzętu).
 • Praca 35h tygodniowo w godzinach 9:00-12:30 – przerwa – kolejne 3,5h pracy wznawiane o 13:30, 14:00 lub 14:30 (wg uznania fizjoterapeuty). Istnieje możliwość skorzystania z płatnego urlopu w pierwszym roku pracy. Urlop naliczany jest proporcjonalnie: 2,5 dnia za każdy przepracowany miesiąc.

OFERUJEMY:

 • Umowę CDI podpisaną z francuskim pracodawcą (umowa na czas nieokreślony).
 • Wynagrodzenie w wysokości ok. 2600 € brutto/miesiąc (czyli ok.11640 zł brutto/miesiąc).
 • Pomoc pracodawcy w organizacji mieszkania. Zakwaterowanie opłaca fizjoterapeuta i ma do wyboru: kawalerkę w cenie około 400€; 2 pokoje ok 500€, 3 pokoje ok 600€/ miesiąc.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 €.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe (pomoc Ipf medical w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu (pomoc w otwarciu konta w banku, w uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego i innych kwestiach administracyjnych).

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

 

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703    lub    Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp.k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko