IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla centrum rehabilitacji znajdującego się w południowo-zachodnim regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – PRYWATNE CENTRUM REHABILITACJI I READAPTACJI FUNKCJONALNEJ – Francja, region Nowa Akwitania, departament Lot i Garonna (nr 47)
Miejsce pracy : Francja, region Nowa Akwitania, departament Lot i Garonna (nr 47)

OPIS MIEJSCA PRACY I STANOWISKA:

 • Praca w Centrum Rehabilitacji oferującym 48 łóżek oraz 8 miejsc ambulatoryjnych, specjalizującym się w neurologii.
 • Zespół medyczny składa się z lekarza rehabilitacji, fizjoterapeuty, ergoterapeuty, edukatora sportowego, psychologa, logopedy, pielęgniarki i opiekuna medycznego.
 • Zakres obowiązków zakłada indywidualną pracę z pacjentami neurologicznymi (głównie po udarach i z hemiplegią) oraz ortopedycznymi. Fizjoterapeuta może korzystać z wyposażenia technicznego, w skład którego wchodzi między innymi bieżnia do nauki chodu oraz orteza de Bon Saint-Côme.
 • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-12:00 i 13:00-17:00 (w środy przerwa lunchowa o pół godziny krótsza).
 • Do wykorzystania 25 dni urlopu oraz dodatkowo 12 dni w ramach RTT (czyli dodatkowych dni wolnych wypracowanych na podstawie nadgodzin).

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI) lub określony (CDD) (w zależności od preferencji kandydata) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą,
 • Wynagrodzenie w wysokości ok. 2789 € brutto/miesiąc (czyli ok. 13 180 zł brutto/miesiąc).
 • Bezpłatne zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę na okres 2 miesięcy (pokój z łazienką na terenie placówki).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100.
 • Stałą opiekę po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 571

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko