IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów. Obecnie prowadzimy rekrutację dla Prywatnej Kliniki Rehabilitacji usytuowanej w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA – PRYWATNA KLINIKA REHABILITACJI – FRANCJA, REGION ILE-DE-FRANCE, DEPARTAMENT YVELINES
Miejsce pracy: Prywatne Centrum Rehabilitacji - Francja, region Ile-de-France, departament Yvelines (nr 78), 60 km od Paryża

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w ośrodku rehabilitacyjnym mieszczącym się w zamku z XVIII wieku, otoczonym parkiem o powierzchni 20 hektarów, o specjalizacji ortopedycznej  (62 łóżka i 15 miejsc na pobyt dzienny) oraz kardiologicznej (40 łóżek i 6 miejsc na pobyt dzienny), oferującym pacjentom opiekę poszpitalną i pooperacyjną oraz readaptację.
 • Nowoczesne wyposażenie placówki, na które składa się: sala do testów wysiłkowych (echokardiografia, holtery, doplery), platformy równoważne, system analizy ruchu, sprzęt do krioterapii i elektroterapii, poręcze, stół rehabilitacyjny Bobath, ławki i atlasy do ćwiczeń, rowery stacjonarne, bieżnie, sala gimnastyczna, basen, sala zaopatrzenia ortopedycznego i sala do ćwiczeń ruchowo-relaksacyjnych.
 • Rehabilitacja pacjentów w zakresie readaptacji oraz  pomocy w odzyskiwaniu samodzielności. Praca z pacjentem ortopedycznym (głównie po amputacjach) oraz kardiologicznym.
 • Praca w zespole rehabilitacyjnym złożonym z 13 fizjoterapeutów, 5 ergoterapeutów oraz 4 nauczycieli wychowania fizycznego adaptowanego. Dwa razy w tygodniu udział w półgodzinnym zebraniu zespołu w celu omówienia aktualnego stanu i postępu swoich pacjentów. Praca z komputerem- aktualizacja informacji dotyczących pacjentów w systemie komputerowym.
 • Zatrudnienie na pełen etat (35 godzin tygodniowo), od poniedziałku to piątku, w godzinach 9:00-17:00 z przerwą ok. 13:00-13:30
 • 30 dni płatnego urlopu

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie: ok. 2500€ – 2600€ brutto/miesiąc (czyli ok. 11 794 – 12 265 zł brutto/miesiąc) w zależności od doświadczenia zawodowego.
 • Organizację zakwaterowania przez pracodawcę, w dwóch płatnych opcjach do wyboru: umeblowana kawalerka- 200€/miesiąc (łóżko, lodówka, wyposażenie kuchni, toaleta+prysznic) lub umeblowane mieszkanie 25 m2 (salon, sypialnia, kuchnia, łazienka) – 331€/miesiąc.
 • Możliwość zakupienia obiadu w stołówce pracowniczej w cenie 2,5€.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez IPF Medical sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 571

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko