IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla Pediatrycznego Centrum Rehabilitacyjnego usytuowanego w południowo-wschodnim regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta- Pediatryczne Centrum Rehabilitacyjne- Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Ain (nr 01)
Miejsce pracy: Pediatryczne Centrum Rehabilitacyjne- Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Ain (nr 01) (w odległości ok. 25 km od miasta Lyon)

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w pediatrycznym ośrodku rehabilitacyjnym, przyjmującym dzieci i młodzież w wieku od 0 do 20 lat, oferującym pacjentom leczenie i rehabilitację w ramach dziennej lub pełnej hospitalizacji, po pobycie na oddziale intensywnej terapii, z urazami neurologicznymi lub wielonarządowymi oraz z poważnymi poparzeniami.
 • W zakres obowiązków fizjoterapeuty wchodzi rehabilitacja pacjentów pediatrycznych na oddziale ortopedycznym i poparzeniowym, którzy zgłaszają się do placówki na intensywną terapię rehabilitacyjną po leczeniu szpitalnym.
 • Fizjoterapeuta funkcjonuje w zespole interdyscyplinarnym złożonym z 15 fizjoterapeutów,  którzy współpracują z lekarzami, ergoterapeutami, terapeutami zajęciowymi, logopedami, terapeutami z zakresu psychomotoryki oraz ortoprotetykami.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) z miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat (37,30 godz. tygodniowo), od poniedziałku do piątku w godzinach: od poniedziałku do czwartku 8:30-17:00 oraz w piątki 8:30-15:45. Urlop wypoczynkowy w wymiarze 5 tygodni/rocznie, dodatkowe dni wolne  – 3 tygodnie wypracowane na podstawie nadgodzin (tzw. RTT)).
 • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości ok. 2444 € brutto/miesięcznie (czyli ok. 11 136 zł brutto/ miesięcznie).
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 2 tygodni, po tym okresie pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (koszt wynajęcia kawalerki ok. 400-500€/miesiąc).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub   Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko