IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla Ośrodka Rehabilitacyjnego CMPR (Centre de Médecine Physique et Réadaptation Fonctionnelle) usytuowanego w centralnej Francji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta- Ośrodek Rehabilitacyjny, Francja, Region Centralny-Dolina Loary
Miejsce pracy: Ośrodek Rehabilitacyjny CMPR (Centre de Médecine Physique et Réadaptation Fonctionnelle), Francja, Region Centralny-Dolina Loary, departament Loiret (45)

OPIS STANOWISKA:

 • Placówka dysponuje dobrze wyposażoną salą gimnastyczną, basenem, sprzętem do balneoterapii oraz nowoczesnym sprzętem do bezinwazyjnej i bezbolesnej analizy chodu (AQM). Działalność ośrodka ukierunkowana jest na neurologię (tetraplegie, paraplegie, choroby zwyrodnieniowe układu nerwowego), traumatologię (pacjenci po wypadkach komunikacyjnych, po urazach sportowych) oraz pacjentów po amputacjach kończyn dolnych.
  Średni wiek pacjentów wynosi 59 lat. W ramach pobytu stałego głównie przyjmowani są pacjenci po udarach, z artrozami, z endoprotezami stawu kolanowego, po urazach czaszkowo- mózgowych. W ramach pobytu dziennego prowadzona jest rehabilitacja osób z urazami stawów i ścięgien (kolana i barku), po amputacjach.
 • Zadania fizjoterapeuty: rehabilitacja pacjentów neurologicznych, pacjentów z chorobami układu ruchu oraz pacjentów po amputacjach kończyn dolnych.
 • Czas pracy: 35  godz./tydzień. Fizjoterapeuta pracuje od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00-12.15 / 13.30-17.30
  i w piątek w godzinach 9.00-12.15 / 13.30-16.15 .

OFERUJEMY:

 • Wynagrodzenie: ok. 11 565 zł brutto/ miesięcznie (ok. 2665 euro brutto/ miesięcznie).
 • Legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy.
 • Pomoc w organizacji mieszkania (przykładowy koszt wynajęcia kawalerki  wynosi około 500€/miesiąc).
 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.
 • Stałą opiekę po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 lub (61) 222 37 28

IPF Medical 2 Sp. z o. o. Sp. K.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko