IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla Ośrodka Rehabilitacyjnego CMPR (Centre de Médecine Physique et Réadaptation Fonctionnelle) usytuowanego we wschodnim regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Ośrodek rehabilitacyjny – Francja, region Bourgogne -Franche Comté, departament Górna Saona (nr 70)
Miejsce pracy: Ośrodek rehabilitacyjny - Francja, region Bourgogne -Franche Comté, departament Górna Saona (nr 70)

OPIS STANOWISKA:

 • Ośrodek oferuje zabiegi rehabilitacyjne pacjentom dorosłym. Placówka posiada 4 sale do rehabilitacji z szerokim zapleczem technicznym m.in. sprzętem do balneoterapii, sprzętem do badań posturograficznych oraz analizy chodu.
 • Do zadań fizjoterapeuty należy rehabilitacja pacjentów ortopedycznych i traumatologicznych (pacjenci po amputacjach, z protezami kolana, biodra, barku) oraz pacjentów neurologicznych (pacjenci z uszkodzonym rdzeniem kręgowym, po urazie głowy, z hemiplegią).
 • Fizjoterapeuta pracuje w zespole interdyscyplinarnym złożonym z lekarzy, 18 fizjoterapeutów, terapeutów zajęciowych, specjalistów APA, psychologów, neuropsychologów, logopedów.
 • Możliwość wypracowania dyżurów, które oddawane są w postaci dodatkowych dni wolnych – 15 dni RTT.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat – czas pracy wynosi 37,5h/ tygodniowo, godziny pracy: 8:30-17:00 (przerwa od 12:00 do 13:00)
 • Wynagrodzenie: ok. 2676 € brutto/miesiąc (czyli ok. 12 600 zł brutto/ miesięcznie ).
 • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 4-5 miesięcy (koszt: 60 €/miesiąc): 2-piętrowa willa dzielona z pozostałymi fizjoterapeutami (4 pokoje na parterze i 4 na piętrze), do dyspozycji fizjoterapeuty jest osobny pokój oraz wspólna łazienka i kuchnia
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego online.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Malwina Jeziorska tel. kom. 539 012 933, Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703, lub (61) 222 37 28.

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko