IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla Ośrodka Opieki Średnioterminowej, usytuowanego w malowniczym miasteczku, w pd-zach regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta- Ośrodek Opieki Średnioterminowej i Rehabilitacji- Francja, region Nowa Akwitania, departament Gironde (nr 33)
Ośrodek Opieki Średnioterminowej i Rehabilitacji- Francja, region Nowa Akwitania, departament Gironde (nr 33)

OPIS MIEJSCA PRACY I STANOWISKA:

 • Ośrodek Opieki Średnioterminowej i Rehabilitacji (SSR) o orientacji neurologicznej. Ośrodek specjalizuje się w opiece nad pacjentami z urazowym i poważnym uszkodzeniem mózgu (większość pacjentów to osoby dorosłe, ale placówka przyjmuje również dzieci i młodzież).
 • Placówka dysponuje 35 łóżkami na pobyt stały oraz 11 miejscami na pobyt dzienny i wyposażona jest w sprzęt do balneoterapii. Na miejscu pracuje dynamiczny zespół złożony z 6 fizjoterapeutów.
 • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-12:15, oraz 13:30-17:30 (w piątki do 16:15).
 • Do wykorzystania 25 dni urlopu (brak dyżurów).

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie: ok. 2 468 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11 240 zł brutto/ miesiąc).
 • Darmowe zakwaterowanie w pobliżu placówki przez okres 1 miesiąca, następnie pomoc Ipf medical w znalezieniu mieszkania.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Pomoc w organizacji na miejscu.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub   Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko