IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów. Obecnie prowadzimy rekrutację dla Ośrodka Opieki Średnioterminowej w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta- Ośrodek Opieki Średnioterminowej- Francja, region Ile-de-France, departament Val d’Oise (95)
Miejsce pracy: Ośrodek Opieki Średnioterminowej- Francja, region Ile-de-France, departament Val d’Oise (nr 95)

OPIS STANOWISKA:

 • Ośrodek Opieki Średnioterminowej jest placówką wyspecjalizowaną w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych, traumatologicznych oraz neurologicznych, oferującą specjalistyczne zabiegi oraz konsultacje z lekarzami. Placówka dysponuje 52- łóżkami dla pacjentów m.in. po pobycie w szpitalu i zabiegach chirurgicznych.
 • Praca w zespole interdyscyplinarnym: fizjoterapeuta zapoznaje się z zaleceniami lekarza, bierze udział w planowaniu terapii i spotkaniach z personelem medycznym.
 • Zakres obowiązków: rehabilitacja pacjentów ortopedycznych (proteza biodra, kolana, osteotomia, ścięgno Achillesa, schorzenia kręgosłupa, w tym chroniczne) oraz pacjentów neurologicznych (udary, stwardnienie rozsiane, niedowład kończyn, arytmie itd.).

OFERUJEMY:

 • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony) z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą (w razie potrzeby możliwość przedłużenia okresu próbnego).
 • Pracę 35 godz. tygodniowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.
 • Wynagrodzenie: ok 2 800 € brutto/miesiąc + 206 € brutto/miesiąc premii Segur, czyli ok. 13 147 zł brutto/miesiąc + 967 zł brutto/miesiąc.
 • 30 dni płatnego urlopu /rok (w ciągu pierwszego roku pracy możliwość tylko urlopu bezpłatnego).
 • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 2 miesięcy (koszt ok. 100 €/miesiąc), następnie pomoc Ipf medical w wynajęciu mieszkania (koszt ok. 500€/ miesiąc).
 • Darmowy posiłek w ciągu dnia.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 571

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 lub (61) 222 37 28

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko