IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów. Obecnie prowadzimy rekrutację dla Kliniki (Ośrodka Opieki Średnioterminowej), usytuowanej w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Ośrodek Opieki Średnioterminowej – Francja, region Ile-de-France, departament Val d’Oise
Miejsce pracy: Klinika - Oddział Opieki Średnioterminowej - Francja, region Ile-de-France, departament Val d'Oise

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w klinice specjalizującej się w rehabilitacji pacjentów na oddziale geriatrycznym oraz wielospecjalizacyjnym. Ośrodek posiada 62 łóżka na oddziale geriatrycznym, przeznaczone dla pacjentów powyżej 75 roku życia, niesamodzielnych i cierpiących na choroby współistniejące (z zaburzeniem funkcji motorycznych lub bez), po pogorszeniu stanu zdrowia uniemożliwiającym samodzielne funkcjonowanie (na skutek wypadku, przewlekłej choroby, po zabiegu) oraz 41 łóżek na oddziale wielospecjalizacyjnym, zajmującym się pacjentami wymagającymi asysty medycznej, a także po zabiegach (m.in. ortopedia, chirurgia urazowa).
 • Ośrodek wyposażony w dwie duże sale do fizjoterapii, salę do terapii zajęciowej, salę psychomotoryczną oraz salę do ćwiczeń przystosowanych.
 • Rehabilitacja pacjentów wymagających stałej hospitalizacji, nie przebywających na oddziałach intensywnej opieki medycznej; pacjentów po hospitalizacji krótkoterminowej oraz pacjentów poddanych leczeniu domowemu.
 • Zatrudnienie na pełen etat (35 godzin tygodniowo), od poniedziałku to piątku, w godzinach 9:00-17:00 z godzinną przerwą w ciągu dnia.

OFERUJEMY:

 • Umowa na czas nieokreślony (tzw. CDI) podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie: ok. 2500€ brutto/miesiąc (czyli ok. 11 185 zł brutto/miesiąc).
 • Zakwaterowanie udostępnione przez pracodawcę na czas okresu próbnego i okres 6-ciu miesięcy od jego zakończenia: koszt 200 €/miesiąc (pokój z łazienką na terenie ośrodka).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez IPF Medical sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub   Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

 

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko