IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów. Obecnie prowadzimy rekrutację dla Ośrodka Opieki Średnioterminowej usytuowanego w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Ośrodek Opieki Średnioterminowej – Francja, region Ile-de-France, departament Dolina Oise
Miejsce pracy: Ośrodek Opieki Średnioterminowej - Francja, region Ile-de-France, departament Dolina Oise (nr 95)

OPIS STANOWISKA:

 • Placówka dysponująca 118 łóżkami (w tym 5 opieki paliatywnej), przyjmująca osoby dorosłe oraz starsze, zarówno na pobyt stały, jak i pobyt dzienny. W ośrodku prowadzona jest rehabilitacja pacjentów geriatrycznych, onkologicznych oraz pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu i układu nerwowego.
 • Praca z pacjentem geriatrycznym, onkologicznym, neurologicznym  oraz ze schorzeniami narządu ruchu. Fizjoterapeuta bierze udział w zebraniach zespołu medycznego, współpracuje w ramach zespołu interdyscyplinarnego, w którego skład, oprócz fizjoterapeutów, wchodzą: lekarz koordynator, neurolog, onkolog, geriatra, lekarze ogólni, ergoterapeuci, edukatorzy sportowi (APA), logopeda, psycholog, specjalista ds. psychomotoryki, dietetyk, pracownik socjalny oraz osoby odpowiedzialne za transport pacjentów na terenie placówki. Ponadto, fizjoterapeuta planuje terapię, dostosowuje metody rehabilitacyjne i readaptacyjne do potrzeb pacjenta.
 • Zatrudnienie na pełen etat (35 godzin tygodniowo), od poniedziałku to piątku, w godzinach od 9.00-17.00 z godzinną przerwą między 12.30-13.30. Raz w miesiącu, w sobotę od rana przypada 3,5-godzinny dyżur (godziny te można później odebrać).
 • Urlop: 30 dni roboczych lub 5 tygodni (poniedziałek-sobota).
 • Możliwość zakupienia posiłków w placówce w cenie 2,5€.

OFERUJEMY:

 • Umowa o pracę na czas nieokreślony (tzw.CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie: 2400 – 2500 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11025 –  11485 zł brutto/miesiąc).
 • Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę na okres 6-ciu miesięcy (koszt ok. 200 €/miesiąc). Lokum mieści się na terenie sąsiedniej placówki medycznej, oddalonej od ośrodka o 10 km (dojazd komunikacją miejską).
 • Możliwość zakupienia obiadu w stołówce pracowniczej w cenie 2,5€.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (online).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 €.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez IPF Medical sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703    lub   Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko