Fizjoterapeuto! Chcesz wyjechać do Francji na krótki okres czasu? Interesują Cię 3-4 miesięczne kontrakty? Proponujemy Ci absolutną nowość wśród ofert! Krótkie kontrakty w klinikach, szpitalach i ośrodkach opieki średnioterminowej w regionie Île-de-France.

Fizjoterapeuta- NOWOŚĆ! krótkie kontrakty
Francja, region Île-de-France

OFERUJEMY:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin: 35h tygodniowo.
  • Francuską umowę o pracę tymczasową – krótkie 3-4 miesięczne kontrakty.
  • Wynagrodzenie w wysokości ok. 2260 € netto/miesiąc za 35-godzinny tydzień pracy.
  • Dla chętnych zapewnione zakwaterowanie w wysokości 260€/miesiąc przez cały czas trwania kontraktu.
  • Częściowy zwrot kosztów za dojazd do pracy: 50€ miesięcznie.
  • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

  • Pozwolenie na wykonywanie zawodu we Francji.

Jeszcze go nie posiadasz? Nie czekaj dłużej, my się wszystkim zajmiemy.

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 lub (61) 222 37 28

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko