IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla kliniki posiadającej oddział Opieki Średnioterminowej oraz oddział opieki senioralnej. Placówka znajduje się we wschodniej części Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – na Oddziale Opieki Średnioterminowej i Oddziale Opieki Senioralnej – region Grand Est, departament Górny Ren
Miejsce pracy : Francja - region Grand Est, departament Górny Ren

OPIS STANOWISKA:

 • Wielospecjalizacyjna placówka dysponuje 25 łóżkami na oddziale Opieki Średnioterminowej oraz 35 łóżkami na oddziale opieki senioralnej.
 • Praca fizjoterapeuty będzie polegała na rehabilitacji osób starszych.
 • Praca w zespole interdyscyplinarnym.
 • 36 godzin tygodniowo pracy + 3 godz. RTT.  Do dyspozycji jest 28 płatnych dni urlopowych plus dwa dni dodatkowego urlopu. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego urlopu.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą,
 • Wynagrodzenie podstawowe wyniesie ok. 2700 € brutto / miesiąc  (czyli około 13 009 zł brutto/miesiąc) + dodatkowe 50% wynagrodzenia płatnego we wrześniu i maju (13ème pensja) i dodatkowe 90% wynagrodzenia płatnego w listopadzie i 10% w grudniu (14ème pensja).
 • Do dyspozycji fizjoterapeuty 3-4 pokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką. Koszt wynajmu mieszkania F4 (3-4 pokojowe + łazienka+ kuchnia) to 111 €/msc + opłaty (średnio 180 € msc za tę powierzchnię).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Klaudia Kalinowska  tel. kom. 518 739 571

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko