IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów. Obecnie prowadzimy rekrutację dla oddziału opieki średnioterminowej mieszczącego się w Klinice Rehabilitacji, usytuowanej w południowym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Klinika Rehabilitacyjna (Oddział Opieki Średnioterminowej) – Francja, region Oksytania, departament Hérault
Miejsce pracy : Klinika Rehabilitacyjna, Oddział Opieki średnioterminowej - Francja, region Oksytania, departament Hérault (nr 34)

OPIS STANOWISKA:

 • Placówka dysponująca 170 łóżkami z uprawnieniami w zakresie rehabilitacji leczniczej i rehabilitacji funkcjonalnej,
  w tym 50 łóżkami dedykowanymi do pielęgnacji ciężkich oparzeń i patologicznych zmian skórnych, wyposażona w nowoczesne zaplecze techniczne oraz własną pracownię do projektowania i produkcji protez.
 • Rehabilitacja pacjentów na oddziale opieki średnioterminowej obejmująca pracę z pacjentem ortopedycznym (z urazami kręgosłupa), traumatologicznym (ze schorzeniami dolnych i górnych kończyn oraz po amputacjach kończyn), a także pacjentem reumatologicznym i pacjentami z ciężkimi poparzeniami. W pierwszej fazie leczenia pacjenci rehabilitowani są na oddziałach ,,medycznych’’, a następnie na oddziałach rehabilitacji funkcjonalnej.
 • Praca w zespole interdyscyplinarnym złożonym z 18 fizjoterapeutów, 13 ergoterapeutów oraz nauczyciela wychowania fizycznego adaptowanego (tzw. APA).
 • Zatrudnienie na pełen etat (35 godzin tygodniowo), od poniedziałku to piątku, w godzinach od 8.30-12.00 i 13.45 – 17.15 (z godzinną przerwą między godz. 12.00-13.45).
 • Urlop: 30 dni roboczych lub 5 tygodni (poniedziałek-sobota).

OFERUJEMY:

 • Umowa o pracę na czas nieokreślony (tzw.CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie: 2630 € brutto/ miesiąc ( w tym: 2430,94 € brutto +  206 € brutto premii SEGUR)  – czyli ok.  12 550 zł brutto/miesiąc) + dodatkowo premia roczna 800€ brutto. Możliwość premii w przypadku osób posiadających doświadczenie zawodowe.
 • Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę na czas okresu próbnego (pokój, z dostępem do kuchni i ubikacji, w domu zajmowanym przez stażystów). Następnie możliwość wynajęcia kawalerki mieszczącej się w rezydencji położonej obok placówki, koszt 400 €/miesiąc).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 €.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez IPF Medical sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703,

Malwina Jeziorska tel. kom. 539 012 933,

lub (61) 222 37 28.

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj

Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko