IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla kliniki rehabilitacji średnioterminowej usytuowanej w południowym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta- Klinika Rehabilitacji Średnioterminowej- Francja, region Oksytania, departament Tarn i Garonna
Miejsce pracy: Klinika Rehabilitacji Średnioterminowej- Francja, region Oksytania, departament Tarn i Garonna

OPIS STANOWISKA:

 • Klinika posiada 100 łóżek oraz 16 miejsc przeznaczonych na pobyt dzienny dla pacjentów ambulatoryjnych. Placówka przyjmuje pacjentów dorosłych i osoby starsze. Średni czas pobytu pacjenta w klinice to około 3 tygodni.
 • Fizjoterapeuci odpowiadają za rehabilitację pacjentów ortopedycznych (po endoprotezach biodra i kolana, po złamaniach, amputacjach), neurologicznych (po udarach, z chorobą Parkinsona), geriatrycznych oraz kardiologicznych w ramach pobytu dziennego. Praca w klinice łączona jest w ciągu dnia z zajęciami w drugiej placówce. Drugie miejsce pracy to placówka geriatryczna tzw. EHPAD położona obok kliniki. Praca w zgranym, międzynarodowym zespole 9 fizjoterapeutów.
 • Klinika oferuje posiłek na miejscu w cenie 2,5 euro.
 •  Godziny pracy: w klinice od 10.00 do 17.00 i w EHPAD od 17.00 do 18.00  lub w klinice od 9.00 do 15.00 i w EHPAD od 15.00 – 17.00.

OFERUJEMY:

 • Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie:  ok. 2390 euro brutto/ miesiąc (czyli ok. 10945 zł brutto/ miesiąc) + premia roczna (po przepracowaniu jednego roku i przy kontynuacji zatrudnienia wypłacana jest premia lojalnościowa w wysokości 800 euro).
 • Zakwaterowanie: bezpłatne lokum przez okres 1 miesiąca w domu położonym naprzeciwko kliniki (pomoc Ipf medical w organizacji późniejszego zakwaterowania).
 • Wymiar urlopu 25 dni rocznie.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty?  Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub   Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko