IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów. Obecnie prowadzimy rekrutację dla kliniki rehabilitacji oddechowej usytuowanej w południowym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Klinika Rehabilitacji Oddechowej- Francja, region Owernia Rodan Alpy, departament Drôme (26)
Miejsce pracy: Klinika Rehabilitacji Oddechowej- Francja, region Owernia Rodan Alpy, departament Drôme (26)

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w nowoczesnej klinice specjalizującej się w rehabilitacji oddechowej osób dorosłych. Placówka posiada salę gimnastyczną, basen, salę ze stanowiskami do rehabilitacji indywidualnej.
 • Fizjoterapeuta będzie pracował z pacjentami z niewydolnościami krążeniowymi. Do jego obowiązków będzie należało: prowadzenie rehabilitacji indywidualnej i grupowej, trening oddechowy przy pomocy maski, SpiroTigera, elektrostymulacji, uczestnictwo w programie edukacji terapeutycznej pacjenta, sporządzanie oceny wstępnej i bilansów pacjenta, udział w programach badawczych.
 • Praca w wymiarze 7 godz. i 15 minut dziennie. Odpoczynek wyrównawczy (1 dzień) należy się co 6 tygodni. Dyżur w sobotę rano co 4 tygodnie. Urlop w wymiarze 25 dni rocznie.

OFERUJEMY:

 • Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
 • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony).
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 11 105 zł brutto/miesiąc (czyli ok. 2 600 € brutto/miesiąc).
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 2 miesięcy, następnie możliwość odpłatnego korzystania z  mieszkania przez okres 6 miesięcy (koszt wynajmu + opłaty 425 €/ miesiąc).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100 €.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego (w przypadku posiadania 1470 godzin praktyk).
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 lub (61) 222 37 28, Katarzyna Surowa- Wierzbicka tel.kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko