IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla kliniki specjalizującej się w rehabilitacji młodzieży i młodych osób dorosłych, usytuowanej w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Klinika- Francja, region Ile-de-France, departament Sekwana (75)
Miejsce pracy : Klinika- Francja, region Ile-de-France, departament Sekwana (75)

OPIS STANOWISKA

 • Praca w klinice specjalizującej się w rehabilitacji młodzieży i młodych osób dorosłych, przyjmująca pacjentów na oddziale ortopedii, traumatologii, neurologii, pulmonologii, onkologii oraz oddziale nefrologii i chorób wewnętrznych ze stacją dializ. W placówce znajdują się 103 miejsca na oddziale opieki długoterminowej, 64 miejsca na oddziałach: neurologii, ortopedii i traumatologii oraz 29 stanowisk do dializ, a także miejsca dla pacjentów z zaburzeniami żywieniowymi.
 • Do zadań fizjoterapeuty będzie należało utrzymywanie i przywracanie zdolności funkcjonalnych pacjentów oraz wdrażanie odpowiednich programów rehabilitacyjnych. Fizjoterapeuta będzie pracował w ramach zespołu interdyscyplinarnego.

OFERUJEMY

 • Umowę na czas nieokreślony (CDI) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą oraz francuskie ubezpieczenie społeczne.
 • Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości ok. 12 161 zł brutto/miesiąc (czyli ok. 2 550 € brutto/miesiąc) + premia za staż pracy.
 • Urlop w wymiarze 25 dni rocznie + dni wolne od pracy w ramach odbioru nadgodzin (RTT rocznie do 22 dni).
 • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres pierwszych dwóch miesięcy, następnie pomoc Ipf medical w organizacji lokum (przykładowy koszt kawalerki ok. 650€/miesiąc).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

 

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 571 lub (61) 222 37 28

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko