IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów. Obecnie prowadzimy rekrutację dla prywatnego gabinetu usytuowanego w pięknym regionie południowej Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta (Kinésithérapeute libéral) – Prywatny Gabinet Fizjoterapii – Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Allier (nr 03)
Miejsce pracy: Prywatny Gabinet Fizjoterapii- Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Allier (nr 03)

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w prywatnym gabinecie fizjoterapii należącym do polskich fizjoterapeutów, w pełni wyposażonym i oferującym zabiegi w zakresie fali uderzeniowej, krioterapii, elektroterapii, a także ultradźwięków, dysponującym powierzchnią 120 m2 i 6-cioma salami terapeutycznymi. Gabinet współpracuje również z miejscowym Domem Seniora oraz oferuje wizyty w domu pacjenta (tzw. domicile). Pod koniec 2022 roku planowana jest także współpraca z nowo powstającą przychodnią mieszczącą się w sąsiedniej miejscowości, oddalonej od gabinetu o 30 km.
 • Praca samodzielna z pacjentem (najczęściej są to pacjenci ze schorzeniami ortopedycznymi, reumatologicznymi lub po urazach narządu ruchu oraz pacjenci geriatryczni).
 • Praca na pełen etat, 35 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku.

OFERUJEMY:

 • Stanowisko Kinésithérapeute libéral (czyli współpracę z gabinetem prywatnym), do podjęcia którego wymagane jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej, zarejestrowanej we Francji.
 • Miesięczny dochód brutto oscylujący między 7 000 € a 11 000 € brutto, uzależniony od liczby pacjentów (gwarantowani pacjenci od początku otwarcia działalności). Możliwość otrzymania subwencji w ramach otwarcia własnej działalności gospodarczej (do 34 000 €), wypłacanej w transzach, przy założeniu prowadzenia działalności w departamencie Allier przez okres 3 lat. Fizjoterapeuta we własnym zakresie opłaca ubezpieczenie zdrowotne i pozostałe składki socjalne, ponadto właściciele gabinetu pobierają 30% retrocesję.
 • Pomoc właścicieli gabinetu w organizacji mieszkania oraz wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności związanych z otwarciem własnej działalności.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
 • Stałą opiekę po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Nostryfikacja dyplomu fizjoterapeuty we Francji oraz znajomość języka francuskiego.
 • Zarejestrowana działalność gospodarcza we Francji lub gotowość do jej założenia.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez IPF Medical sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub   Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp.k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko