IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla sieci gabinetów fizjoterapeutycznych i domów spokojnej starości usytuowanych w pięknych nadmorskich regionach Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta (Kinésithérapeute Libéral) – Gabinet Rehabilitacji Funkcjonalnej – Francja, region Bretania, departament Moribihan
Miejsce pracy: Gabinet fizjoterapii - Francji, region Bretania, departament Moribihan (w pobliżu większe miasta: 40 minut autem od miasta Lorient i 40 minut autem od miasta Quimper)

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w gabinecie prywatnym, specjalizującym się w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych, traumatologicznych oraz geriatrycznych (pacjenci z endoprotezami stawów barkowych, kolanowych lub biodrowych, brak pacjentów pediatrycznych), wyposażonym w 6 sal zabiegowych do rehabilitacji oraz bogato wyposażoną salę do ćwiczeń.
 • Rehabilitacja pacjentów zakłada m.in.:  masaże manualne, laseroterapię, krioterapię, terapię falą uderzeniową, drenaż limfatyczny oraz  kinezyterapię.
 • Praca z pacjentami w gabinecie oraz, w zależności od preferencji fizjoterapeuty, możliwość pracy z pacjentami w promieniu 15 km od gabinetu (wizyty domowe i współpraca z dwoma pobliskimi domami seniora).
 • Praca w zespole 5 ciu fizjoterapeutów, w tym 4 fizjoterapeutów z Polski.
 • Organizacja pracy własnej w godzinach funkcjonowania gabinetu, tj. w godz. 8:00 – 12:00 oraz 13:00 – 18:00. od wtorku do soboty (wolna niedziela i poniedziałek).

OFERUJEMY:

 • Umowę o świadczenie usług zdrowotnych z właścicielem gabinetu: assistant libéral w pełnym wymiarze godzin (ok. 24 pacjentów dziennie),
 • Wynagrodzenie w wysokości ok. 5000 euro netto/miesiąc (po odciągnięciu wszystkich kosztów związanych z pracą) (czyli ok. 23 500 zł netto/miesiąc). Rétro w wysokości 20% zarobków. Gabinet mieści się w strefie dotowanej (tzw. zone sous dotée), co oznacza pięcioletnie zwolnienie z płacenia podatku i możliwość dofinansowania w wysokości 34000 € (warunkiem dotacji jest pozostanie w tym miejscu przez okres  5 lat).
 • Zakwaterowanie zapewnione przez właściciela gabinetu na 2-3 pierwsze miesiące pobytu – w zależności od dostępności, do dyspozycji fizjoterapeuty kawalerka typu studio (koszt 60 euro/ tydzień) lub dwa pokoje w domu właściciela ze wspólną łazienką i kuchnią. Następnie pomoc w wynajęciu mieszkania lub domu (od 300€/500€/lub 1000€/miesiąc w zależności od wielkości i standardu). Dodatkowo pomoc w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 euro.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Prowadzenie zarejestrowanej działalności gospodarczej we Francji ( Kinésithérapeute libéral) lub gotowość do  jej rejestracji.
 • Nostryfikacja dyplomu fizjoterapeuty we Francji.
 • Znajomość języka francuskiego na poziomie B1/B2.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? PRZEŚLIJ DO NAS SWOJE CV! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ I POROZMAWIAMY O SZCZEGÓŁACH OFERTY!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 571 lub (61) 222 37 28

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko