IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla gabinetu prywatnego usytuowanego w południowym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta (Kinésithérapeute Libéral)- Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, departament Cantal nr 15
Miejsce pracy: szpital, Francja, region Owernia-Rodan-Alpy, dep. Cantal (nr 15)

OPIS STANOWISKA:

 • Praca na stanowisku fizjoterapeuty na zasadzie samozatrudnienia (prowadzona działalność gospodarcza) w prywatnym gabinecie, oferującym usługi pacjentom w wieku 20-70 lat (sporadycznie pacjentom pediatrycznym).
 • Rehabilitacja pacjentów zakłada m.in.:  masaże manualne, drenaż limfatyczny mechaniczny, kinezyterapię, rehabilitację oddechową dzieci i niemowląt (kiné réspiratoire).
 • Pacjenci głównie ortopedyczni, z bólem pleców i różnego rodzaju kontuzjami, z protezami kolan, barku i bioder itp. Zdarzają się również pacjenci neurologiczni (np. ze stwardnieniem rozsianym) oraz kardiologiczni (z wadą serca), ale ogólnie w stanie lżejszym. Stosowane są zarówno indywidualne sesje z pacjentem jak i ćwiczenia grupowe.

OFERUJEMY:

 • Umowa o świadczenie usług zdrowotnych z właścicielem gabinetu: contrat en libéral  (potrzebna jest zarejestrowana działalność gospodarcza we Francji) w pełnym wymiarze godzin (ok. 30 pacjentów dziennie).
 • Wynagrodzenie uzależnione od liczby pacjentów. Rétrocession w pierwszym roku- 30 %, w drugim roku współpracy- 25 %. Zarobki ok. 2500€ – 3000€ netto/ miesiąc (w zależności od liczby pacjentów).
 • Zakwaterowanie zapewnione przez właściciela gabinetu, koszt wynajmu kawalerki to ok. 250€/ miesiąc.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 euro.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Prowadzenie zarejestrowanej (lub gotowość do rejestracji) działalności gospodarczej we Francji (Kinésithérapeute libéral)
 • Wykształcenie kierunkowe: magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jesteś ciekaw jak może wyglądać twoje miejsce pracy? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej!

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 , tel. (61) 222 37 28  lub Katarzyna Surowa-Wierzbica tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp.K.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko