IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla gabinetu prywatnego usytuowanego w południowym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta (Kinésithérapeute Libéral)- Francja, region Oksytania
Miejsce pracy- Prywatny gabinet - Francja, region Oksytania

OPIS STANOWISKA:

 • Praca na stanowisku fizjoterapeuty na zasadzie samozatrudnienia (prowadzona działalność gospodarcza)  w gabinecie mieszczącym się na terenie centrum medycznego o pow. 1200 m², teren całej przestrzeni przeznaczonej do rehabilitacji to 330 m². Na terenie centrum swoich pacjentów przyjmują również lekarze ogólni i stomatolodzy, a także położne. Właściciel posiada 2 gabinety, pierwszy w departamencie 81 oraz drugi w departamencie 12 (oba w regionie Oksytania). Drugi z gabinetów ma powierzchnię 90 m² i znajduje się na terenie małej przychodni, gdzie swoich pacjentów przyjmują także lekarz ogólny, dentysta, podolog oraz 2 fizjoterapeuci.
 • Rehabilitacja pacjentów zakłada m.in.:  masaże manualne, drenaż limfatyczny mechaniczny, kinezyterapię, rehabilitację oddechową dzieci i niemowląt (kiné réspiratoire).
 • Praca z pacjentami w gabinecie oraz w pobliskim domu seniorów, w zależności od indywidualnych preferencji i w miarę poznania regionu, w domach pacjentów mieszkających w promieniu 15 km od gabinetu. Możliwość ustalenia zakresu działalności w początkowym okresie.

OFERUJEMY:

 • Umowa o świadczenie usług zdrowotnych z właścicielem gabinetu: contrat en libéral  (potrzebna jest zarejestrowana działalność gospodarcza we Francji) w pełnym wymiarze godzin (ok. 30 pacjentów dziennie).
 • Wynagrodzenie w wysokości ok. 31 350 zł brutto/miesiąc (ok. 7300 euro brutto/miesiąc) czyli ok. 17 180 zł netto/miesiąc (ok. 4000 € netto/miesiąc). Rétro w wysokości: 30 % zarobku.
 • Zakwaterowanie zapewnione przez właściciela gabinetu, koszt wynajmu kawalerki to 300 €- 450 €/ miesiąc. Udostępnia on również samochód służbowy oraz pomaga w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 euro.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Prowadzenie zarejestrowanej (lub gotowość do rejestracji) działalności gospodarczej we Francji (Kinésithérapeute libéral)
 • Wykształcenie kierunkowe: magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jesteś ciekaw jak może wyglądać twoje miejsce pracy? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej!

 

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 lub (61) 222 37 28/ Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko