IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla gabinetu prywatnego usytuowanego w północno- zachodnim regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta (Kinésithérapeute Libéral)- Francja, region Kraj Loary
Miejsce pracy- Prywatny gabinet- Francja, region Kraj Loary, departament Sarthe

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w gabinecie prywatnym, wyposażonym w trzy sale do fizjoterapii, specjalizującym się w rehabilitacji pooperacyjnej i po uszkodzeniach mechanicznych.
 • Rehabilitacja pacjentów zakłada m.in.:  masaże manualne, laseroterapię, drenaż limfatyczny mechaniczny, kinezyterapię, rehabilitację oddechowę dzieci i niemowląt ( kiné réspiratoire).
 • Praca z pacjentami w gabinecie oraz w promieniu 15 km od gabinetu ( wizyty domowe i współpraca z dwoma pobliskimi domami seniora). Możliwość ustalenia zakresu działalności w początkowym okresie (np. praca w gabinecie i kilka wizyt domowych w tygodniu).

OFERUJEMY:

 • Umowa o świadczenie usług zdrowotnych z właścicielem gabinetu: assistant collaborateur, libéral w pełnym wymiarze godzin (ok. 30 pacjentów dziennie),
 • Wynagrodzenie w wysokości ok. 31 350 zł brutto/miesiąc (ok. 7300 euro brutto/miesiąc) czyli ok. 17 180 zł netto/miesiąc (ok. 4000 € netto/miesiąc). Rétro w wysokości: 25% Zarobki. Możliwość skorzystania z dotacji: gabinet mieści się w strefie dotowanej (zone sous dotée). Dotacja wypłacana jest przez okres 5 lat, pod warunkiem pracy w tym miejscu przez 5 lat).
 • Pomoc właściciela gabinetu w organizacji zakwaterowania: bezpłatne lokum przez okres 2 pierwszych miesięcy (pokój z indywidualną łazienką). Następnie pomoc w wynajęciu mieszkania lub domu (od 300€/500€/lub 1000€/miesiąc w zależności od wielkości i standardu). Dodatkowo pomoc w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 euro.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Prowadzenie zarejestrowanej (lub gotowość do rejestracji) działalności gospodarczej we Francji ( Kinésithérapeute libéral)
 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 lub (61) 222 37 28/ Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko