IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla gabinetu prywatnego usytuowanego w centralno-wschodnim regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta (Kinésithérapeute Libéral)- Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Saona i Loara
Miejsce pracy: Prywatny gabinet fizjoterapii - Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Saona i Loara (nr 71)

OPIS STANOWISKA:

 • Praca na stanowisku fizjoterapeuty na zasadzie samozatrudnienia (prowadzona działalność gospodarcza) w prywatnym gabinecie, oferującym usługi pacjentom z problemami kręgosłupa, stawów obwodowych, po zabiegach operacyjnych ortopedycznych, po złamaniach czy zwichnięciach (niewielka ilość pacjentów neurologicznych). Gabinet współpracuje również z okolicznymi domami seniora oraz oferuje wizyty u pacjentów domowych.
 • Gabinet składa się z dwóch sal do masażu, sali do ćwiczeń biofeedback, sali do ćwiczeń ogólnych, sekretariatu oraz poczekalni.Rehabilitacja pacjentów zakłada m.in.:  masaże manualne, drenaż limfatyczny mechaniczny, naukę chodu, ćwiczenia równoważne i wzmacniające oraz kinezyterapię. Fizjoterapeuta pracuje z pacjentem na miejscu w gabinecie oraz w okolicznych domach seniora i na wizytach domowych.
 • Do wyposażenia gabinetu należą: laser najnowszej generacji, aparat LPG Cellu M6, Huber do ćwiczeń równoważnych, sprzęt do krioterapii, sprzęt do leczenia ultradźwiękami, falą uderzeniową, terapią uciskową, światłem podczerwonym, aparat do ćwiczeń biofeedback, rowerki, bieżnia, przyrządy do ćwiczeń równoważnych, maszyny oraz przyrządy do wzmacniania mięśni.

OFERUJEMY:

 • Umowa o świadczenie usług zdrowotnych z właścicielem gabinetu: contrat en libéral  (potrzebna jest zarejestrowana działalność gospodarcza we Francji) w pełnym wymiarze godzin (ok. 30 pacjentów dziennie).
 • Zarobki uzależnione od liczby pacjentów – ok. 4000 € netto/ miesiąc (zarobki brutto to ok. 10 000 €/miesiąc w tym 30% za korzystanie z gabinetu oraz ok. 25% za wszystkie składki związane z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej).
 • Pomoc właściciela w organizacji mieszkania (koszt wynajęcia kawalerki ok. 500 €/miesiąc).
 • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 €..
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Autoryzacja dyplomu fizjoterapeuty we Francji.
 • Znajomość języka francuskiego.
 • Prowadzenie zarejestrowanej (lub gotowość do rejestracji) działalności gospodarczej we Francji (Kinésithérapeute libéral).
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jesteś ciekaw jak może wyglądać twoje miejsce pracy? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej!

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty?  Skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub   Katarzyna Wierzbica tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp.k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko