IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla prywatnego gabinetu fizjoterapeutycznego usytuowanego we wschodnim regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Gabinet prywatny – Francja, region Grand Est
Miejsce pracy: Gabinet prywatny - Francja, region Grand Est, departament Górny Ren (nr 68)

OPIS STANOWISKA:

 • Gabinet prywatny oferujący usługi pacjentom w wieku 20-70 lat (sporadycznie dzieciom), dysponujący bogatym wyposażeniem,  salą do ćwiczeń ze sprzętem do reedukacji chodu i 4 dodatkowymi salkami do ćwiczeń indywidualnych. Pacjenci korzystają również z bieżni, 2 rowerów stacjonarnych, atlasu do ćwiczeń, drabinek, barierek itp. W gabinecie stosowane są także zabiegi presoterapii, termoterapii, elektroterapii, zabiegów z wykorzystaniem ultradźwięków, vacum solux oraz fali uderzeniowej.
 • Rehabilitacja pacjentów ortopedycznych, z bólem pleców i różnego rodzaju kontuzjami, z protezami kolan, barku i bioder itp. Sporadyczne przypadki pacjentów neurologicznych  (np. ze stwardnieniem rozsianym) oraz kardiologicznych (z wadą serca). Stosowane są zarówno indywidualne sesje z pacjentem jak i ćwiczenia grupowe. Praca w zespole dwóch fizjoterapeutów.

OFERUJEMY:

 • Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
 • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony) z 2-miesięcznym okresem próbnym.
 • Pracę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00 (35 godzinny tydzień pracy). Możliwość ustalenia godzin pracy.
 • Wynagrodzenie:  ok. 11 000 zł brutto/ miesięcznie (ok. 2 565 € brutto/miesiąc).
 • Darmowe zakwaterowanie: kawalerka typu studio.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1400 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 lub (61) 222 37 28

IPF Medical Sp. z o. o. Sp.k
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko