IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla kliniki znajdującej się w malowniczej części Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Francja – region : Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament : Alpy Nadmorskie
Miejsce pracy : Klinika - Francja – region : Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament : Alpy Nadmorskie

OPIS STANOWISKA:

 • Prywatna placówka kliniczna dysponuje 153 łóżkami w ramach hospitalizacji oraz 10 łóżkami na pobyt dzienny.
 • Klinika znajduje się malowniczym mieście, w prestiżowej dzielnicy.
 • Placówka działa w zakresie rehabilitacji funkcjonalnej, wielokompleksowej opieki pacjenta, leczenia zaburzeń układu trawiennego, metabolicznego i hormonalnego. Oddział hospitalizacji dziennej przyjmuje się pacjentów zmagających się z bólami pleców. Placówka przyjmuje również pacjentów po amputacji, po udarze, zmagających się z urazami.
 • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 12:00 i od 13:30 17:00. Dyżur w niektóre soboty rano.

OFERUJEMY :

 • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony) lub CDD (umowa na czas określony) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą oraz francuskie ubezpieczenie społeczne.
 • Wynagrodzenie ok. 2760 € brutto /miesiąc (czyli około 12 942 zł brutto/ miesiąc),
 • Pracodawca oferuje tymczasowe zakwaterowanie. Następnie IPF Medical pomaga w znalezieniu zakwaterowania.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 €.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Klaudia Kalinowska, tel . +48518739571

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko