IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla kliniki opieki średnioterminowej w okolicach Paryża. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Klinika Opieki Średnioterminowej – Francja – region Île-de-France – departament Sekwana-Saint-Denis (około 16 km od Paryża)
Miejsce pracy : Klinika - Francja - region Île-de-France - departament Sekwana-Saint-Denis (około 16 km od Paryża)

OPIS STANOWISKA : 

 • Klinika dysponuje 107 łóżkami na oddziale geriatrii oraz neurologii.
 • Placówka wyposażona jest w salę do balneoterapii. Bogato wyposażone sale rehabilitacyjne : min. egzoszkielety, system Huber Motion Lab,
 • Praca z pacjentami po udarach, z urazami głowy i rdzenia kręgowego, ze stwardnieniem rozsianym z neuropatiami oraz innymi zaburzeniami nerwowo mięśniowymi i chorobami zwyrodnieniowymi.
 • Praca w zespole interdyscyplinarny : terapeuci zajęciowy, nauczyciel wychowania fizycznego adaptowanego, neurolog, logopeda, dietetyk, psychomotoryk.
 • Praca od poniedziałku do piątki od 9:00 do 17:00.

 

OFERUJEMY : 

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI), podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą oraz francuskie ubezpieczenie społeczne.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 3450 € brutto/ miesiąc (wynagrodzenie zasadnicze 3200 € brutto plus premia SEGUR około 250 € brutto), czyli około 16 200 zł brutto/miesiąc (dla fizjoterapeuty bez doświadczenia).
 • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie w mieszkaniu obok placówki na okres 3 – 4 miesięcy (mieszkanie dzielone z trzema fizjoterapeutami- do dyspozycji osobny pokój, wspólna kuchnia i łazienka). Następnie pomoc Ipf medical w organizacji zakwaterowania – koszt około 500-600 €/ miesiąc  (kawalerka).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

 

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

 

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Malwina Jeziorska tel. kom. 539 012 933, Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703, lub (61) 222 37 28.

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj

Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko