IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla wielospecjalistycznej kliniki znajdującej się w północno-wschodniej części Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

Fizjoterapeuta – Francja – region Grand Est, w departament Marna
Miejsce pracy : Francja, region Grand Est, w departament Marna

OPIS STANOWISKA :

 • Placówka przyjmuje pacjentów na pobyt dzienny na następujących oddziałach : Oddział Opieki Średnioterminowej, Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji, Centrum leczenia zaburzeń równowagi i narządu układu ruchu, Oddział chorób układu krążenia.
 • Klinika dysponuje salą do zajęć ergoterapeutycznych, salą do zajęć balneoterapii, salą izokinetyki, salą treningów siłowych, sprzętem do rehabilitacji kończyn górnych : RéaPLAN.
 • Praca odbywa się w zespole interdyscyplinarnym : lekarze medycyny ogólnej, lekarze medycyny fizykalnej i rehabilitacji, otolaryngolodzy, nauczyciele wychowania fizycznego adaptowanego, logopedzi, neurolodzy, psycholodzy, dietetycy, pracownicy pomocy socjalnej.

 

OFERUJEMY : 

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI), podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie w wysokości od ok. 2350 do 2500 € brutto/miesiąc (czyli od około 11 221 do 11 937 zł netto/miesiąc). Dodatkowo premia roczna w wysokości 200 € brutto lub kwartalna w wysokości 50 € brutto, 13 pensja dla pracowników z co najmniej 6-miesięcznym stażem.
 • Pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie na okres trzech miesięcy. Następnie pomoc Ipf medical w ogranizacji zakwaterowania około 500 €/ miesiąc (kawalerka).
 • Dofinansowanie posiłków w kwocie 3,70 € netto/dzień.
 • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników zatrudnionych na CDI.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

 

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

 

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Klaudia Kalinowska, tel . +48518739571

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko