IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów. Obecnie prowadzimy rekrutację dla centrum rehabilitacji funkcjonalnej usytuowanej w małym mieście w północno-wschodniej części Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej – FRANCJA – region Grand Est, departament Aube (10)
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej - Francja – region Grand Est, departament Aube (10)

OPIS STANOWISKA :

 • Oferta dotyczy 3 wakatów w dwóch oddziałach.
 • W pierwszym oddziale placówka dysponuje 33 łóżkami do hospitalizacji oraz 90 miejscami na pobyt dzienny. Placówka specjalizuje się w leczeniu schorzeń ortopedycznych, chorób o podłożu neuronaczyniowym, schorzeń kręgosłupa (przewlekłe bóle krzyża), otyłości (specjalne programy leczenia).
 • W drugim oddziale placówka dysponuje 48 łóżkami do hospitalizacji oraz 25 miejscami na pobyt dzienny. Placówka specjalizuje się w leczeniu schorzeń neurologicznych, schorzeń kardiologicznych, pacjentów cierpiących na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc.

 

OFERUJEMY :

 • umowę na czas nieokreślony (CDI) z dwumiesięcznym okresem próbnym lub na czas określony (CDD) w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą. Dla kandydatów zainteresowanych kontraktem na czas nieokreślony jest możliwość dodatkowo prowadzenia działalności w ramach liberalu na terenie placówki od 17:30 w tygodniu, z możliwością pracy w sobotę. Pracuje tam już dwóch fizjoterapeutów z Polski.
 • pracę w godzinach od 8h30 do 12:00, 13:30 do 17:00. Fizjoterapeuta będzie odbywał dyżury w soboty od 8:30 do 12:00. Grafik dyżurów jest ustalany przez fizjoterapeutów (minimum 3 dyżury w ciągu roku). Odbyte dyżury zgodnie z preferencjami fizjoterapeuty są płatne lub fizjoterapeuta ma możliwość odebrania ich jako wolne.
 • 5 tygodni urlopu. W okresie letnim trzeba wykorzystać minimum 12 -dniowy urlop.
 • Dla osób zainteresowanych umową na czas nieokreślony proponujemy 2165 € brutto/miesiąc plus premia 312 € oraz premia dodatkowa w kwocie 123 €, premia SEGUR 238 € oraz dodatkowa premia SEGUR 2 w wysokości 52 € (razem 2890 € /miesiąc, czyli około 13 600 zł brutto/ miesiąc) .
 • Dla kandydatów zainteresowanych umową na czas określony wynagrodzenie wyglądają następująco 2730 € brutto/ miesiąc (czyli około 12 850 zł / miesiąc) z uwzględnieniem premii SEGUR.
 • Dla osób, które podpiszą umowę na czas nieokreślony możliwość darmowego zakwaterowania podczas trwania okresu próbnego. Dla osób, które zdecydują się podpisać kontrakt na czas określony będzie zapewnione darmowe zakwaterowanie na okres 6 miesięcy. Później czynsz w kwocie 320 € lub 160 € jeśli mieszkanie będzie współdzielone z innym pracownikiem placówki. Mieszkania znajdują się około 2,5 km od miejsca pracy. Mieszkania są 1 lub 2-pokojowe (dwa łóżka, kanapa, telewizor, kuchnia, łazienka, toaleta).
 • Zniżki na posiłki : dla pracowników na CDI od pierwszego miesiąca a dla pracowników na CDD od drugiego miesiąca pracy pracodawca opłaca 60 % kwoty. Od trzeciego miesiąca pracownik opłaca około 15 € a pracodawca 35 €.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

 

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

 

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703, Malwina Jeziorska tel. kom. 539 012 933, lub (61) 222 37 28.

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj

Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko