IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla prężnie rozwijającej się sieci domów spokojnej starości usytuowanych w pięknym nadmorskich miejscowościach Lazurowego Wybrzeża i południowych regionów Francji (m.in. Cagnes sur Mer, Le Cannet, Grasse, Pegomas, Juan les Pins, La Colle sur Loup, Toulon, Aubagne, Marseille itd.). Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Dom Spokojnej Starości- Francja, region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament Delta Rodanu (nr 13)
Miejsce pracy: Dom Spokojnej Starości- Francja, region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament Delta Rodanu,

OPIS STANOWISKA:

 • Praca wykonywana jest w gabinetach zlokalizowanych na terenie domu opieki dla seniorów. Fizjoterapeuta  korzysta z samochodu służbowego i dojeżdża do dwóch ośrodków mieszczących się w niedalekiej odległości od siebie (paliwo, ubezpieczenie, bramki na autostradzie opłaca pracodawca).
 • Fizjoterapeuta pracuje z pacjentami w ich pokojach oraz w sali do rehabilitacji wyposażonej w dwa rowery, bieżnię, drabinkę, łóżko do masażu i poręcze do reedukacji chodu.
 • Do zadań fizjoterapeuty należy głównie pionizacja i nauka chodu i/lub mobilizacja pasywno-aktywna kończyn górnych i dolnych.
 • Praca 35 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku. Co druga sobota  jest pracująca.

OFERUJEMY:

 • Francuską umowę CDI (umowa na czas nieokreślony).
 • Wynagrodzenie w wysokości 2820 € brutto/miesiąc czyli ok. 12 000 zł brutto/ miesiąc.
 • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę przez pierwszy miesiąc pobytu (bezpłatne), następnie pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (koszt wynajęcia kawalerki to ok. 650 €/miesiąc)
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703  lub (61) 222 37 28  lub Katarzyna Surowa-Wierzbica tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp.K.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko