IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla sieci domów spokojnej starości usytuowanych w pięknym nadmorskim regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA – DOM SENIORA- FRANCJA, REGION PROWANSJA-ALPY-LAZUROWE WYBRZEŻE, DEPARTAMENT ALPY NADMORSKIE
Miejsce pracy : FRANCJA, REGION PROWANSJA-ALPY-LAZUROWE WYBRZEŻE, DEPARTAMENT ALPY NADMORSKIE

OPIS STANOWISKA:

 • Stanowisko pracy zorganizowane jest w dwóch Domach Seniora. Praca odbywa się w dwóch domach seniora, które znajdują się w odległości 24 km (fizjoterapeuta ma do dyspozycji samochód służbowy, aby mógł przemieszczać się między dwoma placówkami). Fizjoterapeuta pracuje z pacjentami w sali do rehabilitacji wyposażonej w dwa rowery, bieżnię, drabinkę, łóżko do masażu i poręcze do reedukacji chodu. Oprócz tego fizjoterapeuta pracuje również z pacjentami w ich pokojach.
 • Praca z pacjentem dotyczy głównie pionizacji i nauki chodu i/lub mobilizacji pasywno-aktywnej kończyn górnych i dolnych.
 •  Praca na pełen etat: 35 godzin tygodniowo – od poniedziałku do soboty (tylko co druga sobota pracująca – godziny pracy dopołudniowe). Fizjoterapeuta ma do swojej dyspozycji samochód (paliwo, ubezpieczenie, bramki na autostradzie opłaca pracodawca). 

 

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą. Placówka poszukuje fizjoterapeutów zainteresowanych dłuższą współpracą (na minimum 2 lata).
 • Atrakcyjne wynagrodzenie:  3 590 € brutto/ miesiąc (czyli około 16 789 zł brutto/miesiąc).
 • Zakwaterowanie: darmowe lokum zapewnione przez pracodawcę na okres pierwszego miesiąca pobytu oraz pomoc Ipf medical w dalszej organizacji zakwaterowania (przykładowy koszt wynajęcia kawalerki ok. 600 euro/ miesięcznie).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

 

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

 

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 571

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko