IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla domu opieki specjalnej, usytuowanego w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

Fizjoterapeuta – DOM OPIEKI SPECJALNEJ – Francja, region Île-de-France, departament Sekwana i Marna
Miejsce pracy : Dom opieki specjalnej - Francja, region Île-de-France, departament Sekwana i Marna (nr 77). Placówka znajduje się w odległości ok. 15 km od miasta Nemours.

OPIS STANOWISKA

 • Ośrodek oferuje opiekę pacjentom dorosłym o znacznym stopnie niepełnosprawności i z degeneratywnymi patologiami nerwowo-mięśniowymi (miopatie, stwardnienie zanikowe boczne, urazy rdzenia kręgowego, porażenie mózgowe itp.) i zapewnia 40 miejsc dla pacjentów stałych oraz 5 miejsc dla pacjentów tymczasowych. Średni wiek pacjentów wynosi 38 lat.
 • Do zadań fizjoterapeuty należy rehabilitacja pacjentów w celu utrzymania zdolności resztkowych: mobilizacji stawów, budowy mięśni itp.; wykonywanie działań z zakresu fizjoterapii oddechowej oraz wykonywanie masaży krążeniowych.
 • Fizjoterapeuta pracuje w zespole interdyscyplinarnym złożonym z dwóch fizjoterapeutów, opiekunów medycznych, pielęgniarek, lekarza, dwóch terapeutów zawodowych i logopedy.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat w wymiarze 35-ciu godzin tygodniowo (godziny do ustalenia) oraz 30 dni rocznie  (możliwość wypracowania 5-ciu dodatkowych dni wolnych, tzw. RTT, na podstawie dyżurów).
 • Wynagrodzenie: od ok. 2600 € brutto/miesiąc (czyli od ok. 12 200 zł brutto/ miesięcznie ).
 • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 3 miesięcy: kawalerka z WIFI bezpośrednio przy ośrodku.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego online.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 571 lub (61) 222 37 28

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7,

61-823 Poznań

  Aplikuj

  Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

  Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.

  Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.

  Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.

  Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.

  Zaznacz wszystko