IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla Centrum Readaptacji dla Seniorów usytuowanego w południowym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – CRPA – Centrum Readaptacji dla Seniorów – Francja, region Oksytania, departament Tarn
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji dla Seniorów (CRPA) - Francja, region Oksytania, departament Tarn (nr 81)

OPIS STANOWISKA:

 •  Centrum wyposażone w 72 łóżka na oddziale opieki średnioterminowej i readaptacji wielofunkcyjnej, specjalizujące się w leczeniu pacjentów wieloschorzeniowych (osoby starsze niesamodzielne lub narażone na brak samodzielności). Sale do rehabilitacji wyposażone w platformy stabilometryczne, lokomaty wspomagające naukę chodu oraz baseny do balneoterapii.
 • Praca w dużym zespole złożonym z 80 pracowników i wolontariuszy. Współpraca z personelem medycznym w ramach zespołu interdyscyplinarnego składającego się  lekarza geriatry, lekarza rehabilitacji medycznej MPR, logopedów, psychologów, neuropsychologów, nauczyciela wychowania fizycznego adaptowanego, dietetyka, pielęgniarek i asystentów socjalnych.

OFERUJEMY:

 • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony) z 1-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku od 8.45 – 17.00, z 30-minutową przerwą na posiłek. Liczba dni urlopu rocznego: 28 dni + 20 dni RTT.
 • Wynagrodzenie: ok. 2400 € brutto (czyli ok. 10 800 zł brutto/miesiąc)+ premia na koniec roku. Roczne wynagrodzenie brutto to ok. 30 286,48 € (czyli ok. 130 220 zł brutto).
 • Pomoc pracodawcy w organizacji mieszkania oraz możliwość udziału w programie Action Logement, pomagającym uzyskać pomoc socjalną na pokrycie części kosztów wynajmu mieszkania (przykładowy koszt wynajęcia kawalerki to 0k. 400-500 €).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub kliknij przycisk Aplikuj!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub  Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko