IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla ośrodka rehabilitacyjnego usytuowanego w centralno-północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – CRF (Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej) – Francja, region Grand Est, departament Aube (nr 10)
Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej - Francja, region Grand Est, departament Aube (nr 10)

OPIS STANOWISKA:

 • Ośrodek specjalizuje się w leczeniu pacjentów ortopedycznych i traumatologicznych ze schorzeniami układu narządu ruchu, a także w leczeniu poparzeń. Pacjentami placówki są osoby dorosłe powyżej 18 roku życia.
 • Placówka dysponuje dwoma dużymi basenami i wyposażona jest w sale do rehabilitacji o łącznej powierzchni ponad 3000 m2.
 •  Fizjoterapeuta zajmuje się rehabilitacją pacjentów ze schorzeniami układu narządu ruchu oraz zapoznaje się z zaleceniami lekarza, bierze udział w planowaniu terapii i spotkaniach z personelem medycznym.

OFERUJEMY:

 • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony), z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat – 35 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00- 12.30 do 14.30-17.30. Brak dyżurów w weekendy.
 • Wynagrodzenie:  ok. 2600 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11685 zł brutto/ miesiąc) na umowie na czas próbny. Po tym okresie wynagrodzenie wzrasta o premię miesięczną w wysokości 300 € brutto i wynosi ok. 2900 € brutto/miesiąc (czyli ok. 13030 zł brutto/miesiąc). Podczas ustalania wysokości wynagrodzenia pod uwagę brany jest również staż pracy. Placówka oferuje także bezpłatny obiad.
 • Darmowe zakwaterowanie przez okres 2 miesięcy (typ lokum studenckie, pokój) następnie pomoc Ipf medical w organizacji zakwaterowania (przykładowy koszt wynajęcia kawalerki to ok. 400-500 €/miesiąc).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703  lub  Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko