IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla Centrum Rehabilitacji i Medycyny Fizykalnej (CMPR) usytuowanego w centralnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – CMPR (Centrum Rehabilitacji i Medycyny Fizykalnej) – Francja, region Île-de-France, departament Seine-Saint-Denis
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji i Medycyny Fizykalnej (CMPR) - Francja, region Île-de-France, w departamencie Seine-Saint-Denis

OPIS STANOWISKA:

 • Wakat oferowany w centrum rehabilitacyjnym, powstałym w 2006r., zlokalizowanym w okolicy Paryża, prowadzonym przez prywatne stowarzyszenie. Ośrodek dysponuje 170 miejscami dla pacjentów ortopedycznych i traumatologicznych ze schorzeniami układu narządu ruchu oraz pacjentów neurologicznych, a także 50 miejscami w ramach pobytu dziennego. Personel medyczny składa się z 28 fizjoterapeutów, 16 ergoterapeutów, 3 nauczycieli wychowania fizycznego adaptowanego, 5 logopedów, 1 neuropsychologa, 1 psychologa, 10 lekarzy oraz 2 opiekunów medycznych.
 • Placówka posiada rozbudowane zaplecze techniczne składające się z sali do rehabilitacji, sali gimnastycznej, basenu do balneoterapii, dwóch urządzeń do nauki chodu w podwieszeniu, fotela izokinetycznego, systemu do reedukacji chodu G-EO oraz sali do warsztatów ergoterapii.
 •  Fizjoterapeuta zajmuje się rehabilitacją pacjentów zgodnie z zaleceniami lekarza oraz bierze udział w planowaniu terapii i spotkaniach z personelem medycznym (raz na 2-3 tygodnie). Pracodawca oferuje również możliwość dofinansowania dodatkowych kursów.

OFERUJEMY:

 • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony), z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat: 35 godzin tygodniowo.
 • Wynagrodzenie:  ok. 2839 € brutto/miesiąc (czyli ok. 12900 zł brutto/ miesiąc).
 • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę: 3-pokojowe mieszkanie dzielone z dwoma innymi fizjoterapeutami (colocation), wspólna kuchnia i ubikacja. Zakwaterowanie płatne 178 €/miesiąc, a następnie pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania (przykładowy koszt wynajęcia kawalerki to ok. 400-500 €/miesiąc).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703  lub Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko