IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej, usytuowanego w południowym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – CENTRUM REHABILITAJI FUNKCJONALNEJ- Francja, region Oksytania, departament Tarn
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej- Francja, region Oksytania, departament Tarn (nr 81)

OPIS STANOWISKA:

 •  Centrum wyposażone jest w 104 łóżka na oddziale opieki całodobowej i 29 łóżek na oddziale opieki dziennej i specjalizuje się w leczeniu schorzeń neurologicznych (uszkodzenia rdzenia kręgowego, uszkodzenia mózgu, stwardnienie rozsiane itp.), schorzeń narządu ruchu ( ortopedia-traumatologia, przypadki wielourazowe, amputacje, uszkodzenia kręgosłupa) oraz rehabilitacji pacjentów wieloschorzeniowych (osoby starsze).
 • Placówka zajmuje łączną powierzchnią 2600 m2 i oprócz standardowego sprzętu do rehabilitacji posiada także bardzo bogate zaplecze do balneoterapii oraz platformy do treningów izokinetycznnych. Centrum jest także w trakcie adaptowania przestrzeni do rehabilitacji sensorycznej.
 • Praca w zespole interdyscyplinarnym składającym się z 4 lekarzy rehabilitacji medycznej MPR i 1 lekarza geriatry, 30 członków zespołu rehabilitacyjnego : fizjoterapeuci, ergoterapeuci, logopedzi, psychologowie, neuropsycholog oraz 50 pielęgniarek i pomocy pielęgniarskich.

OFERUJEMY:

 • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony) z 1-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku od 8.45 – 17.00, z 30-minutową przerwą na posiłek. Liczba dni urlopu rocznego : 28 dni + 20 dni RTT.
 • Wynagrodzenie: ok. 2400€ brutto (czyli ok. 11 200 zł brutto/miesiąc)+premia na koniec roku. Roczne wynagrodzenie brutto to ok. 30 286,48€ (czyli ok. 141 500 zł brutto).
 • Pomoc pracodawcy w organizacji mieszkania oraz możliwość udziału w programie Action Logement, pomagającym uzyskać pomoc socjalną na pokrycie części kosztów wynajmu mieszkania (przykładowy koszt wynajęcia kawalerki to 0k. 400-500€).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub kliknij przycisk Aplikuj!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921 lub Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko