IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla centrum rehabilitacji i readaptacji usytuowanego w pięknym nadmorskim regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji i Readaptacji – Francja, region Lazurowe Wybrzeże, departament Var
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji i Readaptacji- Francja, region Lazurowe Wybrzeże, departament Var

OPIS STANOWISKA:

 • Nowo otwarte centrum rehabilitacyjne i readaptacyjne specjalizuje się w leczeniu schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego (m.in. rehabilitacja pacjentów z protezą barku, biodra i kolana,  politraumatycznych, z epilepsją pourazową, z różnego rodzaju złamaniami oraz urazami mnogimi, a także pacjentów geriatrycznych po urazach aparatu ruchu) oraz schorzeń neurologicznych (m.in. pacjenci poudarowi oraz ze schorzeniami przewlekłymi np. chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym i nowotworami układu nerwowego).
 • Placówka posiada 200 łóżek na oddziale szpitalnym i 30 łóżek na oddziale opieki dziennej, a także oraz dysponuje szerokim zapleczem technicznym i nowoczesnym wyposażeniem do rehabilitacji pacjentów,  takim jak np.: bieżnie do analizy chodu, symulatory z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości, sprzęt do balneoterapii, system analizy ruchu, platforma stabilometryczna itp.
 • Do obowiązków fizjoterapeuty należy rehabilitacja i readaptacja pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu oraz ze schorzeniami neurologicznymi, a także  diagnostyka pacjenta przed rozpoczęciem rehabilitacji, określenie celów programu leczenia i edukowanie pacjentów. Fizjoterapeuta pracuje w ramach zespołu interdyscyplinarnego, a więc współpracuje z lekarzami i pozostałymi specjalistami placówki (m.in. ergoterapeutami, edukatorami sportowymi, terapeutami psychomotorycznymi, neurologiem, dietetykiem, itd.)  biorąc udział w układaniu planu terapii.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) lub na czas określony (tzw. CDD- krótsza umowa na okres dwóch miesięcy) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:30 oraz od 13:30 do 17:00 plus dodatkowy dyżur w jedną sobotę w miesiącu (3,5 godz.). Urlop w wymiarze 30 dni rocznie oraz możliwość wypracowania dodatkowych dni wolnych w ramach dyżurów (tzw. RTT).
 • Wynagrodzenie w przedziale od 2456 € do 3006 € brutto/ miesiąc, ustalane w zależności od doświadczenia zawodowego.
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez placówkę na okres 3 miesięcy: pokój z ubikacją i łazienką położony w jednym ze skrzydeł placówki. (fizjoterapeuta może korzystać z pomieszczenia kuchennego dla personelu).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

 

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub  Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko