IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla centrum rehabilitacyjnego usytuowanego w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej – Francja, region Ile-de-France, departament Yvelines (78)
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej - Francja, region Ile-de-France, departament Yvelines (78)

OPIS STANOWISKA:

 • Centrum zajmuje się leczeniem schorzeń ortopedycznych, neurologicznych (udar mózgu, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona), oddechowych oraz rehabilitacją pacjentów geriatrycznych. Placówka jest w stanie przyjąć 130 pacjentów wewnętrznych i 80 zewnętrznych. Teren placówki obejmuje 1400 m2 nowoczesnego i wydajnego zaplecza technicznego (ze sprzętem do analizy chodu, balneoterapii, symulatorem jazdy oraz urządzeniami wykorzystującymi rzeczywistość wirtualną np. serious game, itp.). Zespół medyczny składa się z 13 fizjoterapeutów, 5 terapeutów zajęciowych, 4 logopedów, 2 psychologów, 5 trenerów i 2 trenerki psychomotoryki.
 • Fizjoterapeuta zajmuje się rehabilitacją pacjentów ortopedycznych, neurologicznych, oddechowych i geriatrycznych.
 • Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-12:00 i 13:00 – 17:00, co 11 tygodni sobotni dyżur. Wymiar urlopu 30 dni + kilka dni wolnych do odbioru w ramach zrealizowanych dyżurów. Fizjoterapeuci mają również możliwość pracy dodatkowej poza pracą na etacie (na tzw. liberalu – trzeba wówczas zarejestrować działalność gospodarczą liberal we Francji).

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI), z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie ok. 2626 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11935 zł brutto/ miesięcznie ) + uznaniowa premia roczna.
 • Możliwość wykupienia posiłków na terenie centrum (2,5 € za posiłek).
 • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę na okres 2 pierwszych miesięcy (pracodawca partycypuje w kosztach wynajmu), następnie pomoc Ipf medical w organizacji lokum.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703  lub  Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko