IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej usytuowanego w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA – Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej – Francja, region Hauts-de-France, dept. Pas-de-Calais
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej (CRF) - Francja, region Hauts-de-France, departament Pas-de-Calais ( nr 62)

OPIS STANOWISKA:

 • Centrum rehabilitacyjne należy do grupy medycznej Fondation Hopale i specjalizuje się w leczeniu pacjentów neurologicznych i oddechowych. Ośrodek dysponuje 103 łóżkami na pobyt stały oraz 26 miejscami na pobyt dzienny. Oddział rehabilitacji oddechowej składa się z 4 łóżek i 8 miejsc dla pacjentów ambulatoryjnych, natomiast 15 miejsc jest zarezerwowanych w centrum dla pacjentów w stanie wegetatywnym. Centrum jest bogato wyposażone w sprzęt do kinezyterapii, balneoterapii, ergoterapii.
 • Praca w zespole interdyscyplinarnym: fizjoterapeuta zapoznaje się z zaleceniami lekarza, bierze udział w planowaniu terapii i spotkaniach z personelem medycznym. W zakresie neurologii realizowane są testy kliniczne oceny spastyczności. Kadra medyczna składa się z lekarzy rehabilitacji, psychologów, neuropsychologów, logopedów i dietetyków.
 • Do zadań fizjoterapeuty należy rehabilitacja pacjentów neurologicznych (po urazach głowy, ze stwardnieniem rozsianym, ze stwardnieniem zanikowym bocznym) oraz rehabilitacja osób ze schorzeniami układu oddechowego.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) z 3-miesięcznym okresem próbnym.
 • Pracę na pełen etat – 35 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku.
 • Wynagrodzenie: ok. 2 542,00 € brutto/miesiąc (czyli ok. 11 450 zł brutto/ miesięcznie) + premia 1500 €  brutto (wypłacana w dwóch transzach: 1/3 premii w maju i 2/3 premii w listopadzie) + 2% za każde dwa lata doświadczenia zawodowego.
 • Zakwaterowanie: w początkowym okresie 2 miesięcy pracodawca zapewnia mieszkanie lub partycypuje w kosztach wynajmu do kwoty 300 € (wówczas Ipf medical pomaga w organizacji lokum). Przykładowy koszt wynajęcia kawalerki to 0k. 400-500 €/miesiąc).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub   Katarzyna Wierzbicka tel.kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko