IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej usytuowanego w malowniczym regionie północno-wschodniej  Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej – Francja, region Hauts-de-France, dept. Nord
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej- Francja, region Hauts-de-France, departament Nord

OPIS STANOWISKA:

 • Centrum Rehabilitacji jest ośrodkiem opieki średnioterminowej oraz dziennej dla osób dorosłych, zlokalizowanym na terenie kompleksu szpitalnego. Placówka dysponuje 35 łóżkami na pobyt dzienny i wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do rehabilitacji oraz posiada salę do ćwiczeń, ergoterapii, a także 60 m2 basen do balneoterapii.
 • Praca w zespole interdyscyplinarnym złożonym z 15 fizjoterapeutów 7 ergoterapeutów, 2 logopedów, 2 wychowawców sportowych, lekarzy rehabilitacji, psychologa oraz neuropsychologa. Fizjoterapeuta zapoznaje się z zaleceniami lekarza, bierze udział w planowaniu terapii i spotkaniach z personelem medycznym.
 • Rehabilitacja pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi: po udarach (AVC), z urazami czaszki, ze stwardnieniem rozsianym, chorobą Parkinsona etc. oraz schorzeniami narządu ruchu (głównie schorzenia kręgosłupa).

OFERUJEMY:

 • Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
 • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony).
 • Pracę na pełen etat- 36 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku (w systemie 4,5 dnia, co oznacza skrócony dzień pracy w piątek) .
 • Wynagrodzenie: 14 pensji zgodnie z poniższym harmonogramem (dodatkowa pensja przelewana w maju i grudniu): średnio ok. 2933 € brutto/miesiąc (czyli ok. 12530 zł brutto/miesiąc), a po potrąceniu zaliczki na podatek ok. 2035 € netto/miesiąc do wypłaty (czyli ok. 8700 zł netto/miesiąc).

Harmonogram wypłat:

1885,93€ netto Styczeń
1885,93€ netto Luty
1885,93€ netto Marzec
1885,93€ netto Kwiecień
2828.89€ netto Maj
1885,93€ netto Czerwiec
1885,93€ netto Lipiec
1885,93€ netto Sierpień
2828.89€ netto Wrzesień
1885,93€ netto Październik
1885,93€ netto Listopad
3771.86€ netto Grudzień

 • Zakwaterowanie: pomoc Ipf medical w organizacji lokum.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

 

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 lub (61) 222 37 28, Katarzyna Wierzbicka tel.kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko