IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla sieci gabinetów fizjoterapeutycznych i domów spokojnej starości usytuowanych w pięknych nadmorskich regionach Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ- Francja, region Hauts-de-France, departament Nord-Pas-de Calais (nr 62)
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej - Francja, region Hauts-de-France, departament Nord-Pas-de Calais (nr 62)

OPIS STANOWISKA:

 • Centrum rehabilitacyjne posiada szerokie zaplecze techniczne oraz nowoczesne wyposażenie do rehabilitacji pacjentów (centrum jest jedną z największych we Francji placówek do rehabilitacji pacjentów i zajmuje obszar ok. 2000 m2). Placówka specjalizuje się w leczeniu pacjentów ortopedycznych, traumatologicznych, neurologicznych oraz rehabilitacją sportową i dysponuje zaawansowanym sprzętem do rehabilitacji pacjentów takim jak: egzoszkielety, laboratoria analizy ruchu, platformy do treningów izokinetycznych, systemy stabilizacji i odciążenia pacjentów Vector Elite i inne.
 • Do obowiązków fizjoterapeuty należy rehabilitacja i readaptacja pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu (po zabiegach chirurgicznych (protezy kolana i barku), amputacjach, operacjach kręgosłupa i kolana) oraz ze schorzeniami neurologicznymi (udary, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane). Fizjoterapeuta sporządza także bilanse pacjenta, bierze udział w układaniu planu terapii oraz współpracuje z lekarzami i rodzinami pacjentów. Praca w zespole interdyscyplinarnym złożonym z  fizjoterapeutów, ergoterapeutów, lekarzy, specjalistów APA.

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI), podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę na pełen etat – praca 39 godzin w tygodniu, 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku oraz dodatkowe dni wolne (tzw. RTT).
 • Wynagrodzenie: ok. 2628 € brutto/miesiąc (czyli ok. 12085 zł brutto/miesiąc). Dodatki do wynagrodzenia:  dodatek za staż pracy tzw. ancienneté, premia miesięczna SEGUR oraz premia roczna.
 • Zakwaterowanie: w zależności od dostępności lokum pracodawca odpłatnie udostępnia zakwaterowanie na okres 2 miesięcy lub partycypuje w kosztach wynajmu (pomoc Ipf medical w organizacji mieszkania – koszt wynajmu kawalerki w tej okolicy wynosi ok. 400-500€/ miesiąc).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub  Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko