IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla sieci gabinetów fizjoterapeutycznych i domów spokojnej starości usytuowanych w pięknych nadmorskich regionach Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta- Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej, Francja, region Bretagne, departament: Ille-et Vilaine (35),
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej, Francja, region Bretagne, departament: Ille-et Vilaine (35)

OPIS STANOWISKA

 • Nowoczesne centrum rehabilitacji funkcjonalnej specjalizujące się w leczeniu pacjentów z problemami układu mięśniowo-szkieletowego (plecy, barki, kręgosłup).
 • Fizjoterapeuta wykonuje zalecenia lekarza, pracując z pacjentem manualnie lub z wykorzystaniem sprzętu (rowery treningowe, bieżnie, suwnica, aparat do ćwiczeń izometrycznych – Huber itp.).
 • Praca w zespole interdyscyplinarnym (lekarze rehabilitacji medycznej (MPR), nauczyciele wychowania fizycznego adaptowanego (APA), terapeuci zajęciowi, ergonomiści, pielęgniarki, osoby monitorujące itp.). .
 • Czas pracy: 35 godzin tygodniowo (od poniedziałku do piątku 9:00-17:00 – w tym 1 godzina przerwy na obiad)
 • Urlop w wymiarze 25 dni w roku.

OFERUJEMY

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) z dwumiesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 2917€ brutto/ miesiąc, czyli około 14 060 zł brutto/miesiąc (dla fizjoterapeuty bez doświadczenia). Wynagrodzenie wzrasta wraz z doświadczeniem pracownika.
 • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w początkowym okresie pracy. Następnie mieszkanie udostępnione przez gminę (koszt mieszkania ok. 200€).
 • Na terenie placówki znajduje się ogólnodostępna restauracja.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703

IPF Medical 2
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko