Ośrodek rehabilitacyjny, usytuowany w północnym regionie Francji, prowadzi rekrutację na stanowisko:

 

Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji – Francja, region Hauts-de-France, departament Oise (60)
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej (CRF) - Francja, region Hauts-de-France, departament Oise (nr 60)

OPIS STANOWISKA:

  • Rehabilitacja pacjentów ze schorzeniami układu ruchu (kolana, kręgosłupa, barku, po amputacjach etc.) i układu nerwowego (po udarach, dotkniętych chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym).

OFERUJEMY:

  • Umowę na czas nieokreślony (z 1-miesięcznym okresem próbnym) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Pracę na pełen etat – 35 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku.
  • Wynagrodzenie:  od ok. 2 526 € do ok. 2 793 € brutto/ miesiąc, (czyli ok. od 12 000 do 13 300 zł brutto miesięcznie) +2% dodatku za staż pracy +5% premii rocznej
  • Darmowe zakwaterowanie przez okres 6 miesięcy, następnie pomoc Ipf medical w organizacji zakwaterowania (przykładowy koszt wynajęcia kawalerki to około 0k. 400-500 €).
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 €.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

 

NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Prześlij CV na nasz adres rekrutacja@ipfmedical.pl lub wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk Aplikuj!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:

Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 57, lub (61) 222 37 28  lub Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703,

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj

Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko