IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla centrum rehabilitacyjnego usytuowanego w północno-wschodnim regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji, Francja, region Grand-Est, departament Aube (nr 10)
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji, Francja, region Grand-Est, departament Aube (nr 10)

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w nowoczesnym ośrodku rehabilitacyjnym dysponującym 65 łóżkami i 18 miejscami na pobyt dzienny, wyposażonym w nowoczesny sprzęt do rehabilitacji: lokomat, urządzenia Tekscan, sprzęt do ćwiczeń izokinetycznych etc.
 • Rehabilitacja pacjentów na oddziałach neurologii, ortopedii i traumatologii oraz pacjentów kardiologicznych i ze schorzeniami układu oddechowego.
 • Współpraca z pozostałymi specjalistami w ramach zespołu interdyscyplinarnego (lekarze, fizjoterapeuci, ergoterapeuci, nauczyciele wychowania fizycznego adaptowanego, neuropsycholog, psycholog, logopeda). Do zadań fizjoterapeuty będzie  należało przeprowadzenie wywiadu wstępnego, ocena stanu zdrowia pacjenta oraz sporządzanie bilansów.
 • Praca 35 godzin tygodniowo.

OFERUJEMY:

 • Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
 • Umowę CDI (umowa na czas nieokreślony).
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 11 357 zł brutto/miesiąc (czyli ok. 2590 € brutto/miesiąc). Na wynagrodzenie składają się: podstawa wynagrodzenia 2165.69 € brutto+premia miesięczna 300 € brutto+premia tzw. ,,décentralisée’’123,88 € brutto. Dodatkowo fizjoterapeuta otrzymuje premię stażową w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 200 €.
 • Bezpłatne zakwaterowanie na czas 2-3 miesięcy, następnie pomoc Ipf medical w organizacji lokum (przykładowy koszt kawalerki 450-500 €/ miesiąc).
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego (w przypadku posiadania 1470 godzin praktyk).
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703 lub (61) 222 37 28, Katarzyna Wierzbicka tel.kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Ratajczaka 19
61-814 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko