IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla ośrodka rehabilitacyjnego usytuowanego w północnym regionie Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Centrum Rehabilitacji – Francja, Hauts-de-France, departament Oise
Miejsce pracy: Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej (CRF) - Francja, region Hauts-de-France, departament Oise (nr 60)

OPIS STANOWISKA:

 • Centrum dysponuje 112 łóżkami na pobyt stały i 12 na pobyt dzienny. Ośrodek wyposażony jest w basen, sale do rehabilitacji, sale z łóżkami Bobath (szerokie stoły), rowery, bieżnie, siłownię. Na miejscu dostępny jest również sprzęt do elektrostymulacji, Diadynamic  oraz sprzęt do terapii ultradźwiękami. Dokumentacja medyczna prowadzona jest w odpowiednim programie komputerowym.
 • Rehabilitacja pacjentów dorosłych: ortopedycznych, traumatologicznych, reumatologicznych, neurologicznych, po amputacjach oraz ambulatoryjnych. Praca w zespole interdyscyplinarnym, w skład w którego wchodzi 3 lekarzy rehabilitacji, 3 lekarzy ogólnych, 15 fizjoterapeutów, 4 nauczycieli adaptowanej aktywności fizycznej (tzw. APA), 4 ergoterapeutów, neuropsycholog, logopeda, ortotyk. Fizjoterapeuta zapoznaje się z zaleceniami lekarza, bierze udział w planowaniu terapii i spotkaniach z personelem medycznym odbywających się raz w tygodniu.
 • Praca w godzinach 08:30 – 17:00 z przerwą obiadową (12:30 – 13:30), w pełnym wymiarze godzin (37,5 godz. tygodniowo). Wymiar urlopu w skali roku: 32 dni + 17 dni tzw. RTT (odbiór godzin nadliczbowych wynikających z tygodnia roboczego dłuższego niż 35 godz.) + dni ustawowo wolne od pracy. Dyżur przypadający raz na 7 tygodni w soboty rano (08:30 – 12:30) – do odebrania po konsultacji z kierownikiem. Odpoczynek wyrównawczy należny co 4 tygodnie.

OFERUJEMY:

 • Legalne zatrudnienie i umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI) z 3 -miesięcznym okresem próbnym., podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą
 • Wynagrodzenie w wysokości  ok. 2391 € brutto/miesiąc (czyli ok. 10750 zł brutto/miesiąc). Przez okres pierwszych 3 miesięcy (na umowie próbnej) wynagrodzenie wynoszące 2076 € brutto/miesiąc z premią (wyrównaniem) w wysokości ok. 1040 € brutto otrzymywaną w 4 miesiącu pracy. Po przepracowaniu roku należna 13 pensja wypłacana w grudniu. Dodatkowy fundusz socjalny przewidujący wejściówki do kina, teatru, na basen itp.
 • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę w cenie 85 €/miesiąc: umeblowany pokój z toaletą, umywalką, lodówką i bielizną pościelową oraz wspólną kuchnią. Cena obejmuje śniadanie i wszystkie opłaty.
 • Możliwość zakupu posiłków (obiadów i kolacji) w bufecie znajdującym się na terenie placówki (posiłek w cenie ok. 3,40 €).
 • Odzież do pracy dostępna na miejscu (obuwie organizowane we własnym zakresie).
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line.
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 €.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub kliknij przycisk Aplikuj!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703   lub  Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921

IPF Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

 

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko