IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Aktualnie prowadzimy rekrutację dla Centrum Reedukacji Funkcjonalnej usytuowanego w centralnej części Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta – Centrum Reedukacji Funkcjonalnej – Francja, region Centralny-Dolina Loary, departament Loir-et-Cher (nr 41)
Miejsce pracy: Centrum Reedukacji Funkcjonalnej - Francja, region Centralny-Dolina Loary, departament Loir-et-Cher (nr 41)

OPIS STANOWISKA:

 • Praca w dużym ośrodku ukierunkowanym na opiekę nad pacjentem ze schorzeniami neurologicznymi. Ośrodek podzielony jest na oddział opieki średnioterminowej (tzw. SSR), przyjmujący pacjentów w ramach pobytu dziennego (po wypadkach lub urazach) oraz oddział Foyer – oferujący opiekę pacjentom z chorobami genetycznymi, po udarach, po wypadkach komunikacyjnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich lub wymagających opieki w ramach intensywnej terapii. W placówce wykorzystywany jest system szyn zamontowanych w suficie, przeznaczony do transportu pacjentów w podwieszeniu, co znacznie odciąża personel medyczny.
 • Do zadań fizjoterapeuty należy stała opieka nad pacjentem neurologicznym (m.in. mobilizacja pacjenta w wannie, ćwiczenia oddechowe) oraz współpraca z pozostałą częścią zespołu medycznego (zebrania zespołu organizowane raz w tygodniu).
 • Praca 35 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:30, z 30-minutową przerwą obiadową (możliwość zakupu posiłku na miejscu w cenie 2,83 €/posiłek).  Dyżury 1-2 razy w miesiącu wypadające w sobotę i niedzielę od 9.00 do 13.00.

 

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas określony lub nieokreślony (w zależności od preferencji) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Wynagrodzenie w wysokości od ok. od 2800 € brutto/miesiąc (w zależności od doświadczenia) – czyli od ok. 13 180 zł brutto/miesiąc + dodatkowe benefity (m.in. bony na wydarzenia kulturalne, zniżki do kina, bony wakacyjne).
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (kawalerka z aneksem kuchennym i ubikacją) na minimum 6 miesięcy.
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji.
 • Stałe wsparcie po wyjeździe.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV – prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/.

 

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703, Malwina Jeziorska tel. kom. 539 012 933, lub (61) 222 37 28.

IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj

Jaki jest Pani/Pana poziom języka francuskiego:

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe (w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko