IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla Centrum Medycznego, położonego w Lozannie w Szwajcarii. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Fizjoterapeuta (specjalizacja: uroginekologia).

Fizjoterapeuta – Centrum Medyczne – Szwajcaria, Lozanna
Centrum Medyczne - Lozanna, Szwajcaria

OPIS STANOWISKA:

 • Do zadań fizjoterapeuty będzie należała rehabilitacja pacjentek ginekologicznych (terapia dna miednicy).
 • Praca od poniedziałku do piątku (42 godziny tygodniowo) w godzinach 8.30-18.30.
 • Wymiar urlopu; 4 tygodnie rocznie

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony, podpisywaną bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą.
 • Szwajcarski pracodawca pomoże w procesie nostryfikacji dyplomu (sam proces trwa około 5-6 miesięcy).
 • Wynagrodzenie do momentu uzyskania nostryfikacji wynosi minimum ok. 4000 CHF brutto/miesiąc (czyli ok. 16400 zł brutto/ miesięcznie).
 • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę: kawalerka w pobliżu Centrum medycznego

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Znajomość języka francuskiego min. B1
 • Mile widziane doświadczenie w terapii uroginekologicznej
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Jeśli zainteresowała Cię wybrana oferta prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? skontaktuj się z nami:

Katarzyna Wierzbicka tel. kom. 512 737 921
Katarzyna Khoury tel. kom. 503 090 703

IPF Medical Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Poznań

Aplikuj


Z rodziną/ bliską osobąSamodzielnie

Zaznaczając to pole przesyłasz swoje dane do spółki IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie administratorem twoich danych osobowych oraz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych spółce IPF Medical oraz obecnym i przyszłym klientom spółki IPF Medical. Twoje dane osobowe będą użyte w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zatrudnienia.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a także obecni i przyszli klienci spółki IPF Medical mogli przesłać Ci informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby spółka IPF Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu mogła wykorzystać podane przez Ciebie dane osobowe ( w tym adres e-mail lub telefon) w celu przesłania ci materiałów marketingowych lub w celu prezentacji swojej oferty handlowej. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania od nas informacji.
Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę, aby materiały marketingowe pochodzące od spółki IPF Medical Sp. z o.o. zostały przesłane na podany przez ciebie adres e-mail.
Twoje dane osobowe są chronione przez IPF Medical Sp. z o.o. zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zaznaczając to pole potwierdzasz, że zapoznałeś się z zasadami, na jakich będziemy przetwarzać twoje dane osobowe.
Zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności.
Zaznacz wszystko